Uživatelé Androidu se dočkali. Fallout Shelter je na Google Play

V poslední době se jednalo o jednu z mála her, kterou mohli uživatelé Androidu závidět těm, kteří preferují zařízení od Applu. Ale čekání je již u konce. Od dnešního dne se může Fallut Shelter stahovat i z Google Play.

Fallout Shelter

Fallout Shelter FOTO: Bethesda Softworks

Oproti iOS verzi se Android liší v několika věcech, samozřejmostí je,že hra obsahuje všechny poslední aktualizace. Hlavní novinkou je Mr. Handy, což je robotický pomocník. Díky němu bude jednodušší sbírat zdroje uvnitř Vaultu z různých potvor a neštěstí. Mezi pohromy nově přibylo invaze obávaných Deathclawů a zamoření obřími Moleraty.

Pokud nevíte, co vlastně Fallout Shelter je, tak ve zkratce je to první mobilní hra od Bethesdy a jelikož se jedná o hru ze série Fallout, tak hlavní roli bude mít přežívání a apokalypsa. Ve hře máte na starost podzemní Vault a vaším úkolem je přežít a ochránit jeho obyvatele před různým nebezpečím.

I Android verze vychází zcela zdarma, stahovat ji můžete na tomto odkazu. Pokud jste o hře doposud neslyšeli a máte iOS zařízení, tak zde najdete odkaz na iTunes.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Uživatelé Androidu se dočkali. Fallout Shelter je na Google Play

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  2. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

  3. Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.