Uživatelé Androidu se dočkali. Fallout Shelter je na Google Play

V poslední době se jednalo o jednu z mála her, kterou mohli uživatelé Androidu závidět těm, kteří preferují zařízení od Applu. Ale čekání je již u konce. Od dnešního dne se může Fallut Shelter stahovat i z Google Play.

Fallout Shelter

Fallout Shelter FOTO: Bethesda Softworks

Oproti iOS verzi se Android liší v několika věcech, samozřejmostí je,že hra obsahuje všechny poslední aktualizace. Hlavní novinkou je Mr. Handy, což je robotický pomocník. Díky němu bude jednodušší sbírat zdroje uvnitř Vaultu z různých potvor a neštěstí. Mezi pohromy nově přibylo invaze obávaných Deathclawů a zamoření obřími Moleraty.

Pokud nevíte, co vlastně Fallout Shelter je, tak ve zkratce je to první mobilní hra od Bethesdy a jelikož se jedná o hru ze série Fallout, tak hlavní roli bude mít přežívání a apokalypsa. Ve hře máte na starost podzemní Vault a vaším úkolem je přežít a ochránit jeho obyvatele před různým nebezpečím.

I Android verze vychází zcela zdarma, stahovat ji můžete na tomto odkazu. Pokud jste o hře doposud neslyšeli a máte iOS zařízení, tak zde najdete odkaz na iTunes.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Uživatelé Androidu se dočkali. Fallout Shelter je na Google Play

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.