Uživatelé Androidu se dočkali. Fallout Shelter je na Google Play

V poslední době se jednalo o jednu z mála her, kterou mohli uživatelé Androidu závidět těm, kteří preferují zařízení od Applu. Ale čekání je již u konce. Od dnešního dne se může Fallut Shelter stahovat i z Google Play.

Fallout Shelter

Fallout Shelter FOTO: Bethesda Softworks

Oproti iOS verzi se Android liší v několika věcech, samozřejmostí je,že hra obsahuje všechny poslední aktualizace. Hlavní novinkou je Mr. Handy, což je robotický pomocník. Díky němu bude jednodušší sbírat zdroje uvnitř Vaultu z různých potvor a neštěstí. Mezi pohromy nově přibylo invaze obávaných Deathclawů a zamoření obřími Moleraty.

Pokud nevíte, co vlastně Fallout Shelter je, tak ve zkratce je to první mobilní hra od Bethesdy a jelikož se jedná o hru ze série Fallout, tak hlavní roli bude mít přežívání a apokalypsa. Ve hře máte na starost podzemní Vault a vaším úkolem je přežít a ochránit jeho obyvatele před různým nebezpečím.

I Android verze vychází zcela zdarma, stahovat ji můžete na tomto odkazu. Pokud jste o hře doposud neslyšeli a máte iOS zařízení, tak zde najdete odkaz na iTunes.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Uživatelé Androidu se dočkali. Fallout Shelter je na Google Play

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.