Chystá se pokračování skvělého RPG Divinity: Original Sin

Lidé z Larian Studios dnes oznámili pokračování své poslední hry, která patří k tomu nejlepšímu, co kdy z Kickstarteru vzešlo. I druhý díl Divinity: Original Sin se bude financovat přes něj a vy si ještě před jejím začátkem můžete zvolit, jaké odměny mají vývojáři přichystat.

Divinity Original Sin II

Divinity Original Sin II FOTO: Facebook

Oznámení druhého dílu byla již jen otázka času. Zakladatel Larian Studios, Swen Vincke už v posledních videích dával indicie, že kromě vylepšené konzolové verze prvního dílu, také plánují něco většího.

Na Kickstarter vstoupí již 26. sprna, kdy se také dozvíme většinu informací. Nyní prozatím můžete Larianu navrhnout, jaké odměny by měly na Kickstarteru být. V době psaní článku byl na úplném vrcholu speciální verze hry pro dospělé a větší rozmanitost v hratelných rasách. Jedná se o zajímavý model, jak přiblížit hru ještě více lidem a mít tak mnohem větší úspěch v kampani.

A jedna perlička pro ty, co se náhodou pohybují v USA a mají v plánu navštívit akci Pax Prime. Na této akci bude i Larian a budou zde ukazovat prototyp druhého dílu s velkým množstvím novinek.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Chystá se pokračování skvělého RPG Divinity: Original Sin

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.