Videa

() | video: YoutTube

Tom Clancy’s The Division: New York včerejška

17.02.2016 000 09:36 – Novinky

0 komentářů
GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Tom Clancy’s The Division se vám připomíná v televizní upoutávce nazvané „Yesterday“. Prezentuje pohledy na New York před a po virové epidemii; proměnu, vedoucí k boji o přežití, kterého se po vstupu do hry okamžitě stanete součástí.

Rádi byste si The Division ohmatali na vlastní ovladač či klávesnici? Před samotným vydáním hry máte ještě poslední šanci. Po již proběhlé closed betě přichází na scénu open beta přístupná všem hráčům, kteří mají zájem se ozbrojit a vydat do ulic "Big Apple". Tato beta proběhne 19-21. února, kdy Xbox One hráči mají denní náskok - začínají tedy 18. února. Do stahování potřebných dat se můžete pustit už teď.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Tom Clancy’s The Division: New York včerejška

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.