GC 2015: Nový datadisk do WoW se jmenuje Legion. Přinese nové povolání

Odstartoval den D pro všechny Warcraft pozitivní lidi. Dnes se představil nový datadisk do World of Warcraft, který dostal podnázev Legion. Lákadlem číslo jedna je určitě nové povolání, Demon Hunter je splněným snem mnoha hráčů.

World of Warcraft: Legion

World of Warcraft: Legion FOTO: Blizzard Entertainment

Demon Hunter může být zaměřením buď tank, nebo se stát rychlým a nebojácným zabijákem. A jak to už několik let vidíme u Illidana, tak i hráči se budou mot proměnit do démonickým forem ze samotného pekla. Když už jsme u toho Illidana, tak i on se vrátí a bude to mít něco společně s Black Templem, dnes již legendární instance z prvního datadisku The Burning Crusade.

Jako druhotné lákadlo jsou pak legendární zbraně z příběhů Warcraftu, které si budou moct hráči vykovat a zároveň vylepšovat podle osobního přání hráčů. Kromě toho by měly tyto zbraně mít takovou sílu, že otevřou úplně nové, unikátní ability.

Co by to bylo za rozšíření, kdyby se neobjevila nová zóna a navýšení maximální úrovně, ta se s novým datadiskem posune na úroveň 110. Nová zóna se jmenuje Broken Isles a budeme na ní sledovat osud civilizace nočních elfů a také návrat Plamenné Legie.

V této šesté expanzi se tedy bude příběh znovu točit kolem Plamenné Legie. Nepřítele, před kterým i Horda a Aliance spojily síly. Na přesnější detaily si budeme muset počkat, ale již teď víme, že v datadisku bude mít roli i Sargeras, pán chaosu, titán a ztělesnění zla ve Warcraftu.

Stejně tak si budeme muset počkat i na datum vydání, ale pravděpodobně se ho dočkáme na BlizzConu, který se pořádá na podzim tohoto roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GC 2015: Nový datadisk do WoW se jmenuje Legion. Přinese nové povolání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.