GC 2015: Elite Dangerous rozšíří velká DLC. Přistávání na planetách bude první

Mnoho fanoušků Elite Dangerous ani nedoufalo, že by na gamescomu mohli vidět oznámení přistávání na planetách a měsících. Nakonec toho ale bylo mnohem více. Frontier Developments oznámil season pass s názvem Horizons, který bude obsahovat několik velkých DLC. Jako první vyjde právě přistávání na planetách.

Elite Dangerous: Horizons

Elite Dangerous: Horizons FOTO: Frontier Developments

První DLC z Elite Dangerous: Horizons vyjde již v zimě tohoto roku. Do té doby se ale ještě v Elite objeví dvě velké rozšíření 1.4 a 1.5. To první s názvem CQC přinese do hry arény až pro 12 hráčů a na PC by mělo vyjít v následujících týdnech, majitelé Xbox One verze již můžou CQC zkoušet. Druhé rozšíření má prozatím název „Ships“ a víme o něm jen to, že přinese velký počet nových lodí, kterých by po této aktualizaci mělo být ve hře více jak třicet.

Nyní už zpátky k Horizons a přistávání na planetách a měsících. Simulaci, kterou použili ve Frontier k vytvoření galaxie, se nyní vylepšila a bude simulovat i povrch planet, gravitaci a další věci, co se budou dát najít na povrch planet. Namátkově se budou dát těžit vzácné kovy, hledat staré trosky lodí, ničit pirátské základy nebo naopak obchodovat se stanicemi.

K pohybu na planetách se budou používat speciální buginy, které se budou moct dokoupit do každé lodi. Přistávání na planetách by nemělo být nějak omezené a mělo by jít přistát na jakémkoliv místě. Jediným problémem je, že se nebude moct dát přistávat na planetách s atmosférou a potencionálním životem. Vývojáři se vyjádřili, že takový vývoj by zabral moc času, ale že o něčem takovém do budoucna přemýšlí.

Elite Dangerous: Horizons se vypustí v zimě tohoto roku za cenu 50 eur, čímž dostanete přístup do všech DLC v následujícím roku. Pro majitelé původní hry je připravena sleva 15 eur a možnost koupit si speciální loď, pokračovatele legendární Cobry Mk III – Cobru Mk IV. Pokud jste ale nový hráč, tak k Horizons dostanete automaticky i základní hru Elite Dangerous.  

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GC 2015: Elite Dangerous rozšíří velká DLC. Přistávání na planetách bude první

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.