GC 2015: Elite Dangerous rozšíří velká DLC. Přistávání na planetách bude první

Mnoho fanoušků Elite Dangerous ani nedoufalo, že by na gamescomu mohli vidět oznámení přistávání na planetách a měsících. Nakonec toho ale bylo mnohem více. Frontier Developments oznámil season pass s názvem Horizons, který bude obsahovat několik velkých DLC. Jako první vyjde právě přistávání na planetách.

Elite Dangerous: Horizons

Elite Dangerous: Horizons FOTO: Frontier Developments

První DLC z Elite Dangerous: Horizons vyjde již v zimě tohoto roku. Do té doby se ale ještě v Elite objeví dvě velké rozšíření 1.4 a 1.5. To první s názvem CQC přinese do hry arény až pro 12 hráčů a na PC by mělo vyjít v následujících týdnech, majitelé Xbox One verze již můžou CQC zkoušet. Druhé rozšíření má prozatím název „Ships“ a víme o něm jen to, že přinese velký počet nových lodí, kterých by po této aktualizaci mělo být ve hře více jak třicet.

Nyní už zpátky k Horizons a přistávání na planetách a měsících. Simulaci, kterou použili ve Frontier k vytvoření galaxie, se nyní vylepšila a bude simulovat i povrch planet, gravitaci a další věci, co se budou dát najít na povrch planet. Namátkově se budou dát těžit vzácné kovy, hledat staré trosky lodí, ničit pirátské základy nebo naopak obchodovat se stanicemi.

K pohybu na planetách se budou používat speciální buginy, které se budou moct dokoupit do každé lodi. Přistávání na planetách by nemělo být nějak omezené a mělo by jít přistát na jakémkoliv místě. Jediným problémem je, že se nebude moct dát přistávat na planetách s atmosférou a potencionálním životem. Vývojáři se vyjádřili, že takový vývoj by zabral moc času, ale že o něčem takovém do budoucna přemýšlí.

Elite Dangerous: Horizons se vypustí v zimě tohoto roku za cenu 50 eur, čímž dostanete přístup do všech DLC v následujícím roku. Pro majitelé původní hry je připravena sleva 15 eur a možnost koupit si speciální loď, pokračovatele legendární Cobry Mk III – Cobru Mk IV. Pokud jste ale nový hráč, tak k Horizons dostanete automaticky i základní hru Elite Dangerous.  

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GC 2015: Elite Dangerous rozšíří velká DLC. Přistávání na planetách bude první

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.