GC 2015: Dubstep, meče a ochočený drak? To je Scalebound

Cenu pro nejpodivnější hru konference získal Scalebound, ale na to už si pomalu budeme muset zvykat, podobně na tom byl i při představení minulý rok. Pro ty, co neví, tak ve hře osedláme draka jménem Thuban a budeme s ním prozkoumávat svět. Na tom by nebylo nic zajímavého, ale hlavního hrdinu posilují sluchátka s pořádným dubstepem.

Scalebound

Scalebound FOTO: Microsoft

Dnes jsme konečně viděli první gameplay záběry a rovnou více než pět minut. Ukazuje, jak budou probíhat souboje a přibližuje grafiku. Soubojový systém připomíná ten z Dragon’s Dogma, akorát vám po boku stojí velký drak, který pomáhá ničit nepřátele, je velmi pravděpodobné, že draka v soubojích nebude moc ovládat, jak píše server gameinformer.com.

Následně se souboj přesune v čase trochu dále a na obrazovce se objeví velká obluda, která bude nad síly hráče samotného, proto se do hry připojí tři spoluhráči, aby společně obludu zabili. Jednalo se o zajímavé odhalení Co-op režimu.

Hra by měla vyjít někdy v létě roku 2016 na Xbox One

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GC 2015: Dubstep, meče a ochočený drak? To je Scalebound

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  2. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

  3. Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.