GC 2015: Dubstep, meče a ochočený drak? To je Scalebound

Cenu pro nejpodivnější hru konference získal Scalebound, ale na to už si pomalu budeme muset zvykat, podobně na tom byl i při představení minulý rok. Pro ty, co neví, tak ve hře osedláme draka jménem Thuban a budeme s ním prozkoumávat svět. Na tom by nebylo nic zajímavého, ale hlavního hrdinu posilují sluchátka s pořádným dubstepem.

Scalebound

Scalebound FOTO: Microsoft

Dnes jsme konečně viděli první gameplay záběry a rovnou více než pět minut. Ukazuje, jak budou probíhat souboje a přibližuje grafiku. Soubojový systém připomíná ten z Dragon’s Dogma, akorát vám po boku stojí velký drak, který pomáhá ničit nepřátele, je velmi pravděpodobné, že draka v soubojích nebude moc ovládat, jak píše server gameinformer.com.

Následně se souboj přesune v čase trochu dále a na obrazovce se objeví velká obluda, která bude nad síly hráče samotného, proto se do hry připojí tři spoluhráči, aby společně obludu zabili. Jednalo se o zajímavé odhalení Co-op režimu.

Hra by měla vyjít někdy v létě roku 2016 na Xbox One

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GC 2015: Dubstep, meče a ochočený drak? To je Scalebound

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.