Známe cenu a datum vydání Ori and the Blind Forest

Přenádherná plošinovka Ori and the Blind Forest spatří světlo světa již za necelé dva měsíce. Po čtyřletém vývoji se hry dočkáme 11. března, a to na Xbox One a PC. Cena byla stanovena na 19,99 amerických dolarů pro obě verze.

Ori and the Blind Forest

Ori and the Blind Forest FOTO: Moon Studios

Kromě samotného odhalení data vydání a ceny, nám také vývojáři z Moon Studios ukázali pět minut nových záběrů, které pouštěli na tiskové konferenci v San Francisku.

Na videu můžete vidět, doposud nikdy nespatřenou úroveň Forlorn Ruins. Každá z oblastí v Ori and the Blind Forest by měla být něčím unikátní a právě v tomto videu uvidíme hrátky s gravitací.

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Známe cenu a datum vydání Ori and the Blind Forest

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.