GC 2015: Quantum Break ukázal nový trailer i datum vydání

Tak a začíná nám gamescom 2015. Tento rok velmi brzy po výstavě E3, což by snad nemělo mít žádný vliv, jen to krásně rozčeří okurkovou sezonu. Stejně jako E3, tak i gamescom začal konferencí, akorát místo Bethesdy to byl Microsoft. A čeho všeho jsme se dočkali, si můžete přečíst v následujících hodinách. Začínáme očekávánou hrou Quantum Break.

Quantum Break

Quantum Break FOTO: Remedy

Velmi pravděpodobně nejočekávanější hra z konference, už jen díky tomu, že se neukázala na E3. Quantum Break, kterou tvoří studio Remedy Entertainment známe hrami jako Max Payne nebo Alan Wake, se ukázal na nových záběrech. Těm dominují hrátky s časem, jak už víme.

Také víme, že se chystá seriál, ze kterého máme některé jména herců, nejznámějším je asi dvojice Shawn Ashmore, kterého známe ze série X-Men a Dominic Monaghan z Pána prstenů nebo seriálu Ztraceni. Dále pak pány výše, doplňuje například Aidan Gillen, neboli Malíček z Her o trůny.

A na úplný konec jsme se dozvěděli, kdy konečně Quantum Break vyjde. Bude to 5. dubna 2016 exkluzivně na Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GC 2015: Quantum Break ukázal nový trailer i datum vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.