Rallycross se přiřítil do DiRT Rally v nové aktualizaci

Codemasters nepolevuje v přidávání nových aktualizací do své Early Access hry DiRT Rally. Od dnešního dne můžete hrát „nejlepší a nejzáživnější“ druh automobilových závodů vůbec, jak říká slavný Jeremy Clarkson, bývalý moderátor Top Gearu.

DiRT Rally

DiRT Rally FOTO: Facebook

Rallycross je navíc v plné licenci od FIA, takže se projedete po opravdových tratích. Celkem jsme se v tomto updatu dočkali tří aut a dvou tratí, další pak přibydou v následujících aktualizacích. Mezi auty najdeme Ford Fiesta WRX, Volkswagen Polo Rallycross nebo Peugeot 208 WRX. Tratě pak nalezneme ve Velké Británii, kde je okruh Lydden Hill a ve Švédsku, kde se podíváte na okruh s názvem Höljes.

Kromě licencovaných aut a tratí se také dočkáme opravdových jmen závodníků, kteří se v Rallycrossu vyskytují.

DiRT Rally je unikátní hra od veteránů z Codemasters, jako první je totiž vyvíjena v Early Access režimu za plné podpory komunity, která dodává týmu informace, a ti pak hru upravují podle jejich přání, aby tak byla co nejlepší. Prozatím je hra exkluzivně na PC, ale po dokončení se pravděpodobně dočká i vydání pro Xbox One a PlayStation 4.

Témata: DiRT Rally
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rallycross se přiřítil do DiRT Rally v nové aktualizaci

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.