GC 2015: Games of Glory odhalí update Persistent Universe

Lightbulb Crew spojili své síly s Acerem a na Gamescomu široké veřejnosti představí svou SHMOBA novinku Games of Glory.

Games of Glory

Games of Glory FOTO: Lightbulb Crew

Francouzsko - švédské vývojářské studio Lightbulb Crew spojilo síly s Team Acer, v jejichž eSports aréně na Gamescomu představí Early Access verzi Games of Glory na nejnovějším Acer hardwaru. Návštěvníci zde také budou mít šanci poprvé spatřit obří Persistent Universe update, jehož obsah Lightbulb Crew prozatím bedlivě střeží.

Games of Glory je tzv. SHMOBA, chytlavý mix moby a prvků z fps her, zasazený v neustále se vyvíjejícím sci-fi prostředí. Kromě akčně orientované bojové mechaniky a volněho zaměřování zbraní v GoG najdete také E - Sport prostředí, umožňující hráčům spravovat jejich vlastní kluby a zastávat různé role, jako hvězdný hráč, prezident klubu, nebo náborář, přímo ve hře ,

Pokud se chystáte na Gamescom, tak od čtvrtka do neděle můžete navštívit společný stánek Lightbulb Crew a Aceru, kde budou probíhat turnaje a slosování o hodnotné ceny. Vítězný tým gamescom Challenger Cupu, který se bude konat v neděli, obdrží zvlášť hodnotnou cenu. Zajímavou příležitostí bude možnost zahrát si proti členům vývojářského týmu. V sobotu na stánku bude k vidění i youtuber Silphi, hrající GoG naživo na pódiu. Games of Glory stánek D050 najdete v hale 10.1. 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: GC 2015: Games of Glory odhalí update Persistent Universe

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.