Nový datadisk pro World of Warcraft se ukáže na Gamescomu

Vypadá to, že většinu překvapení z Gamescomu se dozvíme s předstihem a přímo z oficiálních zdrojů. Nejprve to byl teaser na třetí pokračování legendární Mafie, dnes je to další datadisk z velkolepé ságy World of Warcraft.

Fury of Hellfire

Fury of Hellfire FOTO: Blizzard Entertainment

Ve čtvrtek 6. srpna se dozvíme, jakým směrem se bude příběh odehrávat tentokrát. Prozatím víme jen to, že další datadisk do WoW se bude rýmovat na Orange, jak si vystřelil jeden z designérů hry na Twitteru.

Jinak už se delší dobu šušká, že by se mohlo jednat a datadisk s názvem Eye of Azshara, protože přesně tuto značku si před nedávnem Blizzard zaregistroval. Azshara byla královna elfů, nicméně se poddala démonovi Sargerasovi, který ji donutil otevřít portál do Azerothu a zradila svou rasu. Samotná královna Azshara se proměnila díky magii do rasy, kterou ve světě Warcraftu známe pod názvem Nagové.

Jestli se tedy nakonec setkáme s královnou Azsharou a jejími pobočníky, se dozvíme již 6. srpna od 18:00, kdy bude Blizzard pořádat stream z Gamescomu. Více informací o výpravě Blizzardu na Gamescom najdete na speciální stránce.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nový datadisk pro World of Warcraft se ukáže na Gamescomu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.