Mezi srpnovými Games with Gold bude Metal Gear Solid a Metro

Na programu Games with Gold, díky kterému se členové Xbox GOLD dočkají každý měsíc her zdarma, tentokrát Microsoft opravdu nešetří. Příští měsíc nás čekají velké a úspěšné tituly.

Metro: Last Light

Metro: Last Light FOTO: 4A Games

Na Xbox One v rámci tohoto programu tentokrát zamíří Metal Gears Solid 5: Ground Zeroes. Tento díl úspěšné japonské série je odsuzovaný převážně kvůli jeho krátké době hratelnosti. Přesto přináší dostatečně napínavý a silný zážitek, který může být pro neznalce této hry důvodem k nové oblíbené sérii. Metal Gears Solid 5: Ground Zeroes bude stažitelný zdarma celý srpen, jak o tom informoval server vg247.com.

Další hrou zdarma pro Xbox One se stal survival zombie titul How to Survive: Storm Warning Edition. Je to převážně pořádná zombie rubačka hratelná až ve dvou hráčích na jedné konzoli s craftingem jakožto třešničkou na dortu. How to Survive: Storm Warning Edition bude na seznamu Games with Gold od 16. srpna do 15. září.

Největší překvapení dostanou hráči na Xbox 360. Ti se v rámci tohoto programu dočkají obou dílů hry Metro vytvořené na základě románů od ruského spisovatele Dmitry Glukhovsky. 1. až 15. srpna si budou moci zdarma stáhnout první díl Metro 2033. Od 16. do 31. srpna bude zdarma stažitelný Metro: Last Light.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Mezi srpnovými Games with Gold bude Metal Gear Solid a Metro

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.