MAFIA se vrací! Třetí díl oficiálně odhalen

2K před pár minutami oficiálně odhalilo, že se chystá třetí pokračování české legendární série Mafia. Tím se se potvrdily náznaky, které jsme mohli v několika posledních měsících vidět, a nyní konečně dávají smysl. Trailer a další informace se dozvíme již na Gamescomu, který startuje za pár dní.

Mafia III

Mafia III FOTO: Facebook

Trošku podivné je, že se 2k nedomluvilo s Microsoftem, který bude mít na Gamescomu konferenci. Jednalo by se například o skvělý hřeb jejich tiskovky. Nicméně nestalo se tak, ale hráčům to zase vůbec nevadí. Nyní bude akorát problém dospat do 5. srpna, kdy se odhalí první Trailer a informace, píše server pcgamer.com.

Z úvodního obrázku jdou vidět čtyři postavy, že by se jednalo o inspiraci z GTA 5 a v nové Mafii budeme ovládat více postav zároveň? Z jednotlivých aut pak jde také poznat, že se posuneme o několik let dopředu, takže pravděpodobně nenavážeme na rok 1951, kdy velice podivně skončil druhý díl.

Tak jako tak, vše jsou jen domněnky. Na pravdu si musíme počkat do příštího týdne. Pokud se do té doby šustne kolem třetí Mafie něco nového, určitě vás budeme informovat.

Témata: Mafia III
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: MAFIA se vrací! Třetí díl oficiálně odhalen

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.