Fallout Shelter dorazí na Android příští měsíc

Hvězdou Bethesdy na E3 se stal Fallout. Celá sláva však nepatřila pouze velmi očekávanému Fallout 4, ale také mobilnímu titulu Fallout Shelter. Ten konečně míří i na operační systém Android. Odhalily to novinky z QuakeCon 2015.

Fallout Shelter

Fallout Shelter FOTO: Bethesda Softworks

Fallout Shelter je budovatelská hříčka podobná SimCity BuildIt či The Simpsons: Tapped Out. Spravujete a rozšiřujete svůj Vault, staráte se, aby lidstvo nevymřelo či aby vás o část majetku nepřipravili jiní nenasytní přeživší.

Hra vyšla 14. června a od té doby je exkluzivní na operačním systému iOS. Vývojáři ale konečně odhalili, že hra vyjde i na konkurenčním systému Android a to příští měsíc 13. srpna, jak o tom informoval server vg247.com.

S přechodem na Android si s sebou hra vezme všechny updaty, ale dočká se i rozšíření v podobě robotického společníka Mr. Handy, jakožto prémiová odměna. Toho můžete využít na získávání zdrojů z Vaultu, ale také ho posílat na sbírání surovin do pustiny či jako obranu proti radioaktivním mutantům.

13. srpna bude Fallout Shelter stažitelný z operačních systémů iOS a Android. Jen těžko odhadovat, zda se ho dočkají i uživatelé Windows Phone. Pokud se zajímáte o Fallout Shelter, tak se určitě těšíte i na Fallout 4. Ten se plánuje na 10. listopad a to na platformy Xbox One, PS4 a PC.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fallout Shelter dorazí na Android příští měsíc

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.