Gaming Live, konkurence pro Twitch.tv již brzy vstupuje do betatestování

Streamovací služba Gaming Live již nějaký ten pátek běží v alfa verzi. Prvního února se ale konečně dočkáme očekávané beta verze, která by měla přinést nový design webu, aplikaci pro Android, iOS, herní konzole a chytré televize. Jde vidět, že soupeření s gigantem, jakým je Twitch.tv berou smrtelně vážně.

Gaming Live

Gaming Live FOTO: Gaming Live

Kromě nových funkcí, by se mimo jiné měl spustit i nový systém vyplácení odměn. Vedle klasického modelu z vyplácení reklam, poběží na Gaming Live i speciální předplatné ve spolupráci s online obchodem GOG.com nebo různými Indie vývojáři.

To by fungovalo tak, že by streamovací služba Gaming Live byla prostředníkem mezi streamerem a vývojářem, případně obchodem samotným, jak uvedl server gotgame.com.  Streamer by dostával hry do soutěží nebo předběžné přístupy do her, které by pak streamoval právě na Gaming Live.

„Poslední půl rok nám dal hodně, díky zpětné vazbě od našich skvělých diváků a tvůrců obsahu, jsme byli schopni nasměrovat celou loď správným směrem. Pevně věřím, že vytvoříme něco, co konečně uspokojí hráče z celého světa,“ řekl ředitel společnosti Krystian Berg v tiskové zprávě.

Doufáme, že se společnosti betatestování povede a brzy se dočkáme plné verze streamovací služby. Konkurence a rivalita není nikdy na škodu, takže jsme hodně zvědaví, jak se společnost popere s gigantem, jakým je Twitch.tv. Alfa testování neustále probíhá, takže se můžete podívat, jak Gaming Live vlastně vypadá a funguje.

Témata: Gaming Live
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Gaming Live, konkurence pro Twitch.tv již brzy vstupuje do betatestování

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie…

14.08.2018 19:54 Tři tvůrci, spousta příběhů a jedna hra. Hra, se kterou chce malé řecké studio Pixer Reign prorazit…

Americkému fotbalu se daří! Série Madden NFL už překonala neuvěřitelná…

14.08.2018 18:52 Americký fotbal je mezi hráči zřejmě populární. Dokládají to i prodejní výsledky celé série.

Nejčtenější články

  1. Assassin's Creed Odyssey nabídne doslova neomezené možnosti při soubojích

  2. Ušetřete na hrách od Bethesdy při příležitosti QuakeConu 2018

  3. Rainbow Six Siege bude opět zdarma

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.