Živě z LanCraftu - Den třetí

Hlásíme se vám z předposledního dne LanCraftu. Dne věnovaného hlavním turnajům a šampionům. Doprovodný program se dnes přesouvá ven, kde se pro návštěvníky připravují sportovní atrakce, i VideoHype.

Bumper Ball

Bumper Ball FOTO: Reprofoto YouTube

9:00 Areál se pomalu probouzí a ti, kterým se včera podařilo odejít spát v rozumnou hodinu, jsou již na nohou. Hráčů je to opravdu skromný počet, zato organizátoři se již od rána činí a připravují venkovní prostory, kde se dnes bude až do noci odehrávat bohatý program a další doprovodné turnaje, jako Laser Game.

10:40 První várka ospalých hráčů se v obou halách mísí s nově příchozími návštěvníky, kterých je dnes opravdu hodně. Spousty fanoušků putují prostory LanCraftu se svými bloky a nadšeně probírají podpisy, které se jim podařilo od známých osobností získat.

12:00 Venkovní prostory stále rostou a v Razer hale se již promítají nejlepší zápasy z hlavních turnajů v Dota 2, CS: GO, League of Legends a Hearthstone,  jejichž vítěze budeme znát ještě dnes. Celodenní program Lancraftu můžete sledovat na twitchi. Právě teď tam najdete stream finále Dota 2 turnaje.

13:50 Ve finále winners bracket Counter- Striku hraje eSuba proti nEophyte. Hraje se rozhodující mapa, vítěz postoupí do finále, poražený bude mít ještě šanci se do finále probojovat z losers bracketu.

14:50 Průběh finále Hearthstone turnaje o 40 000 Kč můžete sledovat na streamu, který komentuje CzechCloud. 

15:50 Ve venkovních prostorech si můžete až do 6 hodin vyzkoušet lidský fotbal, shoď ho, bumbper ball a surf simulátor. I zde můžete vyhrát ceny v soutěžích. Stačí přijít do stanu a přihlásit se.

17:30 V retro herně probíhají turnaje v oldschoolovým hrách.

18:10 Za půl hodiny začíná grandfinále v Counter - Strike: GO. Ve finále se utkají, dle očekávání, tým eSuby a nEophyte. Vítězný tým si odnese finanční částku 30 000 Kč, pro druhé místo je připraveno 20 000 Kč a třetí místo bude odměněno 10 000 Kč. Zápas bude komentovat známý slovenský streamer Dev1. Na přímý přenos se můžete podívat zde

23:30 Můžete se připojit do turnaje ve stolním fotbálku, který probíhá vedle retroherny. Stačí se zaregistrovat u admina, zapisujícího dvojice do turnaje vedle rostoucího houfu účastníků.

Témata: LanCraft | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Živě z LanCraftu - Den třetí

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.