Půlnoční LanCraft očima redaktorky

Zajímá vás, jak vypadá taková lanpárty o půlnoci? Včera jsme prošli prostory nočního Výstaviště Černá Louka a připravili pro vás krátký sestřih atmosféry LanCraftu po desáté.

LanCraft 2015

LanCraft 2015 FOTO: LanCraft

Denní i brzké večerní hodiny prvního dne LanCraftu jsme vám přiblížili v pravidelně aktualizovaném článku i s náhodným minirozhovorem. Jelikož noční atmosféra lanpárty je přeci jen poněkud uvolněnější a herní soustředění střídá volná zábava a radovánky, přinášíme vám i záznam z nočního dění. Podívejte se na krátké video, které vám noční LanCraft přinese na vaše obrazovky. 

Témata: LanCraft | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Půlnoční LanCraft očima redaktorky

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.