The Dwarves bude taktické RPG pro PC, Xbox One a PS4

Studio KING Art Games, stojící za hrami The Book of Unwritten Tales 2, The Critter Chronicles či The Raven, vyvíjí svou novou hru. Bude se jednat o taktické RPG The Dwarves vycházející ze slavné novely od německého spisovatele Markuse Heitze.

The Dwarves

The Dwarves FOTO: KING Art Games

Markus Heitz napsal o trpaslících čtyřčlenný cyklus románů, přičemž Trpaslíci je název prvního dílu série. Po něm následovaly ještě díla Válka Trpaslíků, Pomsta trpaslíků a Osud trpaslíků. První díl vyšel v roce 2005 a od té doby se z toho stal bestseller.

Hra bude postavená na izometrickém pohledu tak, jak tomu bylo u her jako je Divinity: Original Sins či Pillars of Eternity. Ve hře budete prozkoumávat krásy a tajemství ohromného světa, ale hlavně drtit hordy nepřátel se společníky po boku, jak o tom informoval server gamespot.com.

Vývojáři ke hře vydali její Teaser-Trailer. V tom upozorňují zejména na velké počty nepřátel a jejich reakce na váš útok: „Pokud trpaslík zasadí mocnou ránu s těžkým válečným kladivem, udeření orkové jsou hozeni zpět a některé z nich to dokonce odtlačí do propasti.“

Pokud vás hra zaujala, tak vyhlížejte letošní Gamescom, kde se objeví. Přesné datum vydání hry není známo, ale vyjde někdy v roce 2016 na PC, Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Dwarves bude taktické RPG pro PC, Xbox One a PS4

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.