The Dwarves bude taktické RPG pro PC, Xbox One a PS4

Studio KING Art Games, stojící za hrami The Book of Unwritten Tales 2, The Critter Chronicles či The Raven, vyvíjí svou novou hru. Bude se jednat o taktické RPG The Dwarves vycházející ze slavné novely od německého spisovatele Markuse Heitze.

The Dwarves

The Dwarves FOTO: KING Art Games

Markus Heitz napsal o trpaslících čtyřčlenný cyklus románů, přičemž Trpaslíci je název prvního dílu série. Po něm následovaly ještě díla Válka Trpaslíků, Pomsta trpaslíků a Osud trpaslíků. První díl vyšel v roce 2005 a od té doby se z toho stal bestseller.

Hra bude postavená na izometrickém pohledu tak, jak tomu bylo u her jako je Divinity: Original Sins či Pillars of Eternity. Ve hře budete prozkoumávat krásy a tajemství ohromného světa, ale hlavně drtit hordy nepřátel se společníky po boku, jak o tom informoval server gamespot.com.

Vývojáři ke hře vydali její Teaser-Trailer. V tom upozorňují zejména na velké počty nepřátel a jejich reakce na váš útok: „Pokud trpaslík zasadí mocnou ránu s těžkým válečným kladivem, udeření orkové jsou hozeni zpět a některé z nich to dokonce odtlačí do propasti.“

Pokud vás hra zaujala, tak vyhlížejte letošní Gamescom, kde se objeví. Přesné datum vydání hry není známo, ale vyjde někdy v roce 2016 na PC, Xbox One a PS4.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Dwarves bude taktické RPG pro PC, Xbox One a PS4

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.