Konečně jsme se dočkali. Čtvrtá epizoda Life is Strange je za rohem

Čekání je u konce! V úterý se znovu po více než měsíci vrací podivuhodný příběh z města Arcadia Bay s Max v čele. Kvalita jednotlivých epizod se zvyšovala každým dílem, takže jestli budou vývojáři z Dontnod pokračovat stejným tempem, tak se máme doopravdy na co těšit.

Life is Strange

Life is Strange FOTO: GAMIFIQUE.cz

A jak už je zvykem, pravděpodobně nás na konci čeká velký cliffhanger, který bude lákat na poslední díl. A poté, co se stalo ve třetím díle, si vůbec nedovedu představit, s čím vývojáři přijdou tentokrát. Jedno je jasné, schyluje se ke konci a městečko se zahalilo do temnějších barev.

Mezi třetí a čtvrtou epizodou byla zatím největší prodleva, ale Dontnod má u mě pořád důvěru a věřím, že i u velké části čtenářů. Protože pokaždé zatím dokázali, že když epizodu odloží, tak se neflákají a dopracují ji na 100%.

Kromě oznámení data, se také vydal trailer, který obsahuje nové záběry právě ze čtvrté epizody. Silně doporučuji shlédnout pouze těm, kteří hráli předchozí tři epizody, protože video obsahuje spoilery a zrovna u této hry by byla škoda, kdyby se někdo dozvěděl příběh dopředu.

Jak jde vidět z videa, datum vydání se stanovilo na 28. července, tedy již za pět dnů bude tady! A aby těch dobrých zpráv nebylo málo, tak se Square Enix pochlubil, že hra překonala jeden milion prodaných kusů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Konečně jsme se dočkali. Čtvrtá epizoda Life is Strange je za rohem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.