MOBA hra ze světa Zaklínače se spustí již za dva dny

Vývojáři z Fuero Games, společně s CD Projekt Red oznámili, že se jejich MOBA hra The Witcher Battle Arena spouští již za dva dny, 22. ledna 2015. Jedná se o free to play hru na Android a iOS.

The Witcher Battle Arena

The Witcher Battle Arena FOTO: CD Projekt RED

Hra je od začátku vyvíjena na mobilní platformy, proto můžeme očekávat zabudované nákupy za reálné peníze. Všechny věci by se ale měly dát získat i pravidelným hraním.  CD Projekt Red ještě ujistil fanoušky, že si vývoj hry pohlídal, a tak ve hře neexistují žádné pay to win elementy.

Pro hráče, kteří nemají zkušenosti s MOBA žánrem, hra slibuje, že nabídne perfektní tutoriál pro nováčky. Zároveň to ale neznamená, že zkušeným hráčům nic nenabídne. Bude zde i možnost zahrát si komplexnější zápasy s mnoha možnostmi nastavení.

 

Kromě Android a iOS verzí, by se hra měla objevit i na telefonech a tabletech, které pohání operační systém od Microsoftu. Prozatím se o Windows verzi ví jen to, že vyjde tento rok, jak informoval server gamespot.com.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: MOBA hra ze světa Zaklínače se spustí již za dva dny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.