Gears of War: Ultimate Edition se s menším zpožděním ukáže i na PC

Gears of War: Ultimate Edition, HD remaster prvního dílu této slavné série, se na PC dostane později než na konzoli Xbox One. Jaký časový rozdíl to bude zatím není jisté.

Gears of War: Ultimate Edition

Gears of War: Ultimate Edition FOTO: Microsoft

O překvapení se ale nejedná. Překvapivý je spíše samotný fakt, že se Gears of War znovu podívá na PC. Od druhého dílu je tato série na Xboxu exkluzivní a jedná se o jednu z nejdůležitějších her Microsoftu, jak o tom informoval server vg247.com.

Celá Gears of War: Ultimate Edition bude mít kolem 44 GB. Mimo vylepšenou grafiku, která se posune na 1080p a bude běžet na 60fps se celkově předělá tak, aby byla v dnešní době hratelná. Pozdější díly totiž přinesly mnohé inovace, bez kterých si už Gears of War ani nedokážeme představit. Tento remaster tedy nepřinese „pouze“ lepší grafiku, ale celkově hru posune na vyšší úroveň.

Co se obsahu týče, tak přinese nové multiplayerové módy, bude ale chybět mód Horda. Vývojáři to vysvětlují tím, že Horda se objevila až v Gears of War 2 a stále se jedná o HD remaster, takže nemá v prvním díle co dělat.

Do hry ale hlavně přibudou nové mapy. Počtem již bude celkem 19 se všemi DLC, ale také s mapami, které byly exkluzivní na PC.

Datum vydání bylo stanoveno na 25. srpen v Americe a 28. srpen u nás pro Xbox One. Datum vydání na PC není známé. Na Gears of War: Ultimate Edition pracuje kanadské studio The Coalition, které také pracuje na Gears of War 4, který se plánuje na rok 2016.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Gears of War: Ultimate Edition se s menším zpožděním ukáže i na PC

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.