Multiplayerová beta hry Call of Duty: Black Ops 3 začne již ke konci srpna

Multiplayerová beta hry Call of Duty: Black Ops 3 startuje již ke konci srpna pro všechny předplatitele na platformách Xbox One, PC a PS4. Nejdříve si jí ale vyzkouší hráči na PS4.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III FOTO: Microsoft

Na PlayStation 4 si bude možné stáhnout hru již 19. - 23. srpna, na PC a Xboxu One 26. - 30. srpna. Call of Duty tím dokazuje, že jeho primární platformou bude nyní PlayStation 4.

Nová volba Call of Duty je celkem zvláštní, vzhledem k tomu, že se vždy objevovala na konferencích Microsoftu. Ten měl vždy obsah z Call of Duty stažitelný jako první, ale také se dočkal nějakých exkluzivních rozšíření.

Beta ukáže zejména nový styl pohybu, velmi připomínající Titanfall. Bude tedy možné běhat po zdech, používat trysky a jiné. Již Call of Duty: Advanced Warfare přineslo mnohem rychlejší hru, než kdy dříve a s Black Ops 3 to bude ještě rychlejší, jak o tom informovat server vg247.com.

Studio Treyarch by v následujících týdnech mělo odhalit více detailů o betě, jako například s kterými mapami a módy se setkáme.

Call of Duty: Black Ops 3 vyjde 6. listopadu na platformách Xbox One, Xbox 360, PS4, PS3 a PC. Pracuje na něm americké studio Treyarch, stojící za všemi díly Call of Duty: Black Ops.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Multiplayerová beta hry Call of Duty: Black Ops 3 začne již ke konci srpna

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.