Multiplayerová beta hry Call of Duty: Black Ops 3 začne již ke konci srpna

Multiplayerová beta hry Call of Duty: Black Ops 3 startuje již ke konci srpna pro všechny předplatitele na platformách Xbox One, PC a PS4. Nejdříve si jí ale vyzkouší hráči na PS4.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III FOTO: Microsoft

Na PlayStation 4 si bude možné stáhnout hru již 19. - 23. srpna, na PC a Xboxu One 26. - 30. srpna. Call of Duty tím dokazuje, že jeho primární platformou bude nyní PlayStation 4.

Nová volba Call of Duty je celkem zvláštní, vzhledem k tomu, že se vždy objevovala na konferencích Microsoftu. Ten měl vždy obsah z Call of Duty stažitelný jako první, ale také se dočkal nějakých exkluzivních rozšíření.

Beta ukáže zejména nový styl pohybu, velmi připomínající Titanfall. Bude tedy možné běhat po zdech, používat trysky a jiné. Již Call of Duty: Advanced Warfare přineslo mnohem rychlejší hru, než kdy dříve a s Black Ops 3 to bude ještě rychlejší, jak o tom informovat server vg247.com.

Studio Treyarch by v následujících týdnech mělo odhalit více detailů o betě, jako například s kterými mapami a módy se setkáme.

Call of Duty: Black Ops 3 vyjde 6. listopadu na platformách Xbox One, Xbox 360, PS4, PS3 a PC. Pracuje na něm americké studio Treyarch, stojící za všemi díly Call of Duty: Black Ops.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Multiplayerová beta hry Call of Duty: Black Ops 3 začne již ke konci srpna

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.