Forza 6 se chlubí auty. Již se představila více než polovina vozového parku

Na E3 byla představena zhruba čtvrtina všech aut. Vývojáři z Turn 10 nyní každý týden představují nové auta, až dokud se nedostanou na číslo 450. To je přesně počet aut, kterých bychom se měli dočkat 18. září, kdy hra vychází.

Forza Motorsport 6

Forza Motorsport 6 FOTO: Microsoft

Kromě aut samotných se občas ukáže i nová trať. Začínáme kompletním startovním roštem Formule E, která bude mít svůj debut v sérii Forza her. Zvláštností je, že tyto formule jsou elektrický poháněné a jedná se o takový náhled do budoucnosti, jak by jednou mohly vypadat okruhové závody.

Tahákem dalšího týdne byly dva závodní speciály. Volvo Polestar Racing S60 STCC, které se stalo legendou skandinávských okruhových závodů. Druhým vozidlem je pak BMW V12 LMR, což není nic menšího, než speciál na 24 hodinové závody.

Třetí týden odhalování vozidel byl ve znamení historických aut, přesněji těch od McLarenu. Obě dvě auta mají svou premiéru v sérii Forza. Prvním je McLaren M8B, který dominoval v sedmdesátých letech minulého století v závodech série Can-Am. Druhou hračičkou je pak McLaren M2B, což je první speciál, se kterým vstoupil McLaren do závodů Formule 1.

Tento týden bylo odhalení speciální, protože jsme se konečně dočkali představení nové trati, ta má název Lime Rock Park a nachází se v horách Nové Anglie.

img-responsive

Forza Motorsport 6 | foto: Microsoft

Co se týče aut, tak čtvrtý týden nese název „Týden Fordu“. Ford Capri Turbo Zakspeed je název prvního brutálního „závoďáku,“ který dokázal rozproudit krev každému fanouškovi automobilových závodů. No, a když se řekne Ford, tak se určitě většině z vás vybaví Mustang a právě Ford Boss 302 1969 je jeden z těch nejslavnějších.

Co se týče kompletního seznamu, tak jej můžete najít na stránkách forzamotorsport.net. Jak předchůdci v sérii, tak i Forza 6 je exkluzivní pouze na konzole od Microsoftu, konkrétněji na Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Forza 6 se chlubí auty. Již se představila více než polovina vozového parku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.