Hearthstone dostane obří DLC. Podíváme se na fantasy rytířský turnaj

Dnes pozdě v noci Blizzard oznámil další velkou expanzi své karetní hry Hearthstone. The Grand Tournament začne vycházet již během srpna. Dostaneme možnost se seznámit s různými bojovníky napříč Azerothem, kteří se účastnili rytířského turnaje organizace Argent Crusade, která je ve světě Warcraftu velmi známá.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Celkem do hry přibyde 132 karet, jeden herní stůl a nový typ karty tzv. Inspire. Ta spustí svůj efekt, jakmile hráč zahraje svou Hero Power. Což vede k úplně novým strategiím při používání schopnosti svého hrdiny. Efekt Inspire může například vylepšit sílu útoku, zlepšit regeneraci životů nebo si přivolat posily na stůl.

Tematicky se přesuneme z pekelné hory plné lávy do nehostinného ledového Northrendu, kde Argent Crusade pořádá své turnaje. Jak se dá všimnout z traileru, Blizzard toto rozšíření pojal mnohem odlehčeněji a nešetří žerty.

The Grand Tournament vychází již během příštího měsíce klasicky na všechny platformy, kde již existuje základní hra. Tudíž se mohou těšit jak majitelé Počítačů, tak i ti, kteří preferují své přenosné Android či iOS hračky.

Pokud chcete ultimátní edici, tak si můžete koupit 50 balíčku za speciální cenu, která se v předprodeji vyšplhá na 50 dolarů, což je v přepočtu 1235 Kč. Jako bonus pak dostanete i speciální rub.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone dostane obří DLC. Podíváme se na fantasy rytířský turnaj

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.