Hearthstone dostane obří DLC. Podíváme se na fantasy rytířský turnaj

Dnes pozdě v noci Blizzard oznámil další velkou expanzi své karetní hry Hearthstone. The Grand Tournament začne vycházet již během srpna. Dostaneme možnost se seznámit s různými bojovníky napříč Azerothem, kteří se účastnili rytířského turnaje organizace Argent Crusade, která je ve světě Warcraftu velmi známá.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Celkem do hry přibyde 132 karet, jeden herní stůl a nový typ karty tzv. Inspire. Ta spustí svůj efekt, jakmile hráč zahraje svou Hero Power. Což vede k úplně novým strategiím při používání schopnosti svého hrdiny. Efekt Inspire může například vylepšit sílu útoku, zlepšit regeneraci životů nebo si přivolat posily na stůl.

Tematicky se přesuneme z pekelné hory plné lávy do nehostinného ledového Northrendu, kde Argent Crusade pořádá své turnaje. Jak se dá všimnout z traileru, Blizzard toto rozšíření pojal mnohem odlehčeněji a nešetří žerty.

The Grand Tournament vychází již během příštího měsíce klasicky na všechny platformy, kde již existuje základní hra. Tudíž se mohou těšit jak majitelé Počítačů, tak i ti, kteří preferují své přenosné Android či iOS hračky.

Pokud chcete ultimátní edici, tak si můžete koupit 50 balíčku za speciální cenu, která se v předprodeji vyšplhá na 50 dolarů, což je v přepočtu 1235 Kč. Jako bonus pak dostanete i speciální rub.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hearthstone dostane obří DLC. Podíváme se na fantasy rytířský turnaj

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.