DISKUZE K ČLÁNKU V novém Assasin's Creed bude několik inovací, jak ukazují nová gameplay videa

Assassin's Creed Syndicate to má po velkém neúspěchu hry Assassin's Creed Unity velmi těžké. Vývojáři ze studia Ubisoft Québec se nám tedy neustále snaží dokázat, že nový díl bude dostatečně inovativní, aby napravil pošramocenou pověst této obří série. Již víme o kočárech, háku, ale ve hře se toho objeví více. Nový gameplay nám něco z toho více ukázal.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.