Praha bude hostit Mistrovství Evropy v Hearthstonu. Čtyři nejlepší se zúčastní BlizzConu

Ti nejlepší z nejlepších se 3. a 4. října utkají v pražské O2 aréně o titul mistra Evropy v karetní online hře Hearthstone. Jak Blizzard proklamuje v tiskové zprávě, jedná se o jednu z největších esport akcí na podzim vůbec.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Praha se stane na několik dní centrem dění všech Hearthstone hráčů. Celkem se bude hrát o 25 tisíc dolarů, což v přepočtu dělá 621 tisíc korun českých. Hlavně ale čtyři nejlepší dostanou šanci ukázat se na světovém šampionátu, který se koná o měsíc později na BlizzConu. Tam narazí ne nejužší světovou špičku z celého světa.

Kromě toho si Blizzard přichystal perfektní víkend plný jejich her. Hlavním tahákem bude určitě připravovaná střílečka Overwatch, kterou si budou moct návštěvníci vyzkoušet jako jedni z prvních v Evropě. Dále se můžete těšit na různé Cosplay soutěže a kvízy o hodnotné ceny.

Poslední třešničkou na dortu bude exhibice několika profesionálních hráčů Starcraft II, kteří budou hrát dlouho připravovaný datadisk Legacy of the Void.

Prozatím není jasné, kolik bude stát vstupenka, to bychom se měli dozvědět v následujících týdnech. My už máme jen jednu otázku. S kolika z vás, se na akci uvidíme?

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Praha bude hostit Mistrovství Evropy v Hearthstonu. Čtyři nejlepší se zúčastní BlizzConu

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Battle royale s nemrtvými si vyzkoušíme už brzy

20.08.2018 15:06 Tvůrci Dying Light chytají svůj vlastní battle royale, který bude dostupný už brzy.

Vampyr dostane vlastní televizní adaptaci

18.08.2018 17:57 Od vydání RPG hry Vampyr uběhly dva měsíce a už začínají prvotní přípravy na televizní adaptaci.

Související:

Nejčtenější články

  1. SOUTĚŽ: Vyhrajte pekelně těžkou plošinovku na Steam

  2. Nová krev pro Unreal Engine? Epic Games chce zdarma zaučovat vývojáře

  3. Super Meat Boy v moderní grafice? To je pekelně těžká plošinovka Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.