DISKUZE K ČLÁNKU Project CARS se na Wii U nakonec nepodívá. Konzole není dostatečně výkonná

Závodní hra Project CARS byla plánována na všechny konzole současné generace, Nintendo Wii U nevyjímaje. Což bylo docela překvapivé, protože je obecně známo, že konzole od Nintenda nedosahuje takového výkonu, jak konkurence. Proto bylo zajímavé sledovat, jak se s tím vývojáři ze Slighty Mad Studios poperou. Bohužel bitvu se slabším hardwarem prohráli a Project CARS prozatím na konzolích od Nintenda neuvidíme.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.