Star Wars: Battlefront si zahrají nejdříve vlastníci Xbox One

Majitelé konzole Xbox One, kteří mají předplacené členství na EA Access, budou první, kteří si budou moci zahrát multiplayerovou střílečku Star Wars: Battlefront. Informoval o tom Phil Spencer, šéf Xboxu, na svém Twitteru.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: Electronic Arts

EA Access je exkluzivní službou pro Xbox One. Za 99 Kč na měsíc a 599 Kč na rok si můžete zahrát spoustu her od EA zdarma (včetně Battlefield 4, NHL 15 či Titanfall). EA přes ní také poskytuje speciální slevy, ale i možnost si vyzkoušet zkušební verzi her několik dní před jejich vydáním.

Hráči na Xboxu One si díky ní nezahráli jen zkušební verze her, ale i samotné hry dříve, než hráči na jiných platformách. Sony možnost služby EA Access na Playstationu 4 prošvihla a jedná se tedy o jednu z nejlepších exkluzivních služeb pro vlastníky Xboxu One, jak o tom informoval server ign.com.

Datum vydání Star Wars: Battlefront je stanoveno na 17. listopad tohoto roku na PC, PS4 a Xbox One. Její vývoj spadá pod švédské studio DICE, které stojí za výrobou celé série Battlefield.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars: Battlefront si zahrají nejdříve vlastníci Xbox One

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.