Star Wars: Battlefront si zahrají nejdříve vlastníci Xbox One

Majitelé konzole Xbox One, kteří mají předplacené členství na EA Access, budou první, kteří si budou moci zahrát multiplayerovou střílečku Star Wars: Battlefront. Informoval o tom Phil Spencer, šéf Xboxu, na svém Twitteru.

Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront FOTO: Electronic Arts

EA Access je exkluzivní službou pro Xbox One. Za 99 Kč na měsíc a 599 Kč na rok si můžete zahrát spoustu her od EA zdarma (včetně Battlefield 4, NHL 15 či Titanfall). EA přes ní také poskytuje speciální slevy, ale i možnost si vyzkoušet zkušební verzi her několik dní před jejich vydáním.

Hráči na Xboxu One si díky ní nezahráli jen zkušební verze her, ale i samotné hry dříve, než hráči na jiných platformách. Sony možnost služby EA Access na Playstationu 4 prošvihla a jedná se tedy o jednu z nejlepších exkluzivních služeb pro vlastníky Xboxu One, jak o tom informoval server ign.com.

Datum vydání Star Wars: Battlefront je stanoveno na 17. listopad tohoto roku na PC, PS4 a Xbox One. Její vývoj spadá pod švédské studio DICE, které stojí za výrobou celé série Battlefield.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Star Wars: Battlefront si zahrají nejdříve vlastníci Xbox One

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.