World of Tanks se na Xbox One podívá již příští týden

Dlouho očekávaná verze hry World of Tanks pro konzoli Xbox One je již téměř v našich obývácích. Datum jejího vydání bylo stanoveno na příští týden 28. července.

World of Tanks

World of Tanks FOTO: Wargaming

Mimo grafický update má s sebou nová verze přinést i pár zajímavých inovací. Jednou z hlavních je cross-platformový multiplayer mezi konzolemi Xbox 360 a Xbox One. Vývojáři také slíbili možnost bezchybného převedení účtu ze staršího Xboxu na ten novější, jak o tom informoval server vg247.com.

Mimo PvP se má na Xboxu One představit také nový PvE mód Proving Grounds. Ten zahrnuje čtyři scénáře připomínající herní módy v náhodných bitvách. Čtvrtý má být zajímavý také tím, že se v něm utkáte s „bossem“, tankem E-100.

World of Tanks bude F2P pro všechny vlastníky účtu Xbox GOLD. Pokud ho nevlastníte, tak vám bude umožněno zahrát si sedmidenní zkušební verzi bez nutnosti utrácet jakékoli peníze.

Témata: World of Tanks
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Tanks se na Xbox One podívá již příští týden

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.