World of Tanks se na Xbox One podívá již příští týden

Dlouho očekávaná verze hry World of Tanks pro konzoli Xbox One je již téměř v našich obývácích. Datum jejího vydání bylo stanoveno na příští týden 28. července.

World of Tanks

World of Tanks FOTO: Wargaming

Mimo grafický update má s sebou nová verze přinést i pár zajímavých inovací. Jednou z hlavních je cross-platformový multiplayer mezi konzolemi Xbox 360 a Xbox One. Vývojáři také slíbili možnost bezchybného převedení účtu ze staršího Xboxu na ten novější, jak o tom informoval server vg247.com.

Mimo PvP se má na Xboxu One představit také nový PvE mód Proving Grounds. Ten zahrnuje čtyři scénáře připomínající herní módy v náhodných bitvách. Čtvrtý má být zajímavý také tím, že se v něm utkáte s „bossem“, tankem E-100.

World of Tanks bude F2P pro všechny vlastníky účtu Xbox GOLD. Pokud ho nevlastníte, tak vám bude umožněno zahrát si sedmidenní zkušební verzi bez nutnosti utrácet jakékoli peníze.

Témata: World of Tanks
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: World of Tanks se na Xbox One podívá již příští týden

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.