Fanoušci vytvořili Heavyho kulomet z TF2 pomocí kostiček LEGA

YouTube skupina ZaziNombies, která je známá svou epickou Destiny LEGO gun, poskládala novou zbraň z videoher. Tentokrát zvolili těžký kulomet postavy Heavy z Team Fortress 2.

Tomislav z Team Fortress 2

Tomislav z Team Fortress 2 FOTO: Reprofoto YouTube

Nejedná se o jeho klasický kulomet, ale o zbraň Tomislav, která přišla do hry v rozšíření Über. Pokud jste někdy hráli Team Fortress 2, tak víte, že Heavy je postava nosící kulomety obřích rozměrů. A jelikož se ZaziNombies snažili vytvořit zbraň ve skutečné velikosti, tak se jedná o vskutku ohromné dílo, jak o tom informoval server gamespot.com.

Velikostí dosahuje téměř jednoho metru a váhou se pohybuje kolem 4,5 kilogramů. Autoři odhadují, že na celou stavbu použili 2500 kostiček. Jste-li zvědaví, tak se určitě koukněte na jimi sdílené video, kde nejenom zbraň ukážou, ale také přiblíží její výstavbu.

Pokud se vám jejich výtvor z LEGA líbí, tak nepohrdněte ani jinými z jejich výtvorů. Na jejich kanále můžete objevit mnoho zbraní, ale i jiných předmětů z franšíz jako je Call of Duty, Destiny či Minecraft vystavěných z kostiček LEGA.

Témata: Team Fortress 2 | LEGO
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fanoušci vytvořili Heavyho kulomet z TF2 pomocí kostiček LEGA

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.