Váš účet na Originu se nově bude jmenovat EA Account

Herní gigant Electronic Arts se rozhodl přejmenovat všechny účty na svém internetovém obchodě Origin. EA to již e-mailem oznámila všem stávajícím držitelům účtu na Originu. Změna jména by měla proběhnout v následujících týdnech.

Origin

Origin FOTO: Electronic Arts

EA se k této změně vyjádřila tím, že prý lépe reprezentuje hry i služby poskytované jejich firmou. Nepodala však žádné jiné důvody či vysvětlení, jak informoval herní server polygon.com

Změna jména vašeho účtu proběhne automaticky. Budete ale používat stále stejné přihlašovací jméno i heslo. Žádné větší změny pro hráče jako nejsou známy. 

Origin vznikl v roce 2011 a do roku 2013 získal více než 50 milionů registrací. EA přes něj prodává hry digitálně (a od 2013 za ně nabízí možnost vrácení peněz), na Originu najdeme také hry od jiných vydavatelů. V roce 2014 EA oznámil, že již nebude přes Origin prodávat a zasílat krabicové verze her a zaměří se pouze na digitální služby.

Témata: Origin | Electronic Arts
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Váš účet na Originu se nově bude jmenovat EA Account

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  2. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.