Dream je další hrou, která díky Oculus Riftu získá nový rozměr

Po dvou letech existence na Steam Early Accessu se indie vývojářské studio Hypersloth rozhodlo, že ještě tento měsíc vydá plnou verzi adventury Dream pro PC. A pro intenzivnější herní prožitek ji rovnou připravilo i s podporou Oculus Riftu.

Dream

Dream FOTO: Mastertronic

Dream od vydavatelů Mastertronic není, jak by název napovídal, PC obdobou Dreams , které Sony představilo pro PS4 před pár týdny na konferenci E3. Narozdíl od konzolového tvoření a sdílení obsahu snů, limitovaných pouze fantazií hráčů samotných se počítačové Dream daleko více drží reality.

Hra vás postaví do role objevitele snů Howarda Phillipse, mladého absolventa, který se vyrovnává se ztrátou blízkého příbuzného. Ve třech úrovních, z nichž každá je zakončena noční můrou, se můžete dobrat k variaci alternativních zakončení rozvětveného příběhu a pomoci tak Howardovi najít smysl jeho života. 

Dream vyjde 31. července ve verzi pro PC. Na ty, kteří zakoupili Early Access verzi čeká i "token of appreciation". Takže pokud chcete překvapení od vývojářů získat také, stále ještě máte čas. 

Témata: Dream
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dream je další hrou, která díky Oculus Riftu získá nový rozměr

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Žijeme ve zlaté éře? Nikdy se nehrálo tak dobře jako dnes!

21.06.2019 17:21 Mnozí z vás si určitě myslí, že herní průmysl zažívá dobu temna. Z pohledu hráče to ale rozhodně…

Nový titul ze světa Her o trůny

10.06.2019 00:02 Naštvalo vás zpracování osmé série Her o trůny? Tak to počkejte, až si zahrajete nejnovější titul…

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.