Total War: Warhammer se konečně chlubí pořádnými záběry ze hry. Vypadají skvěle

Total War byla série známá tím, že to byl velmi slušný učitel dějepisu. Její nový díl s názvem Total War: Warhammer odbočí mimo dějepis a vydá se do světa fantasy. Nyní se nám prezentuje její nový in-engine trailer, který nevypadá vůbec špatně.

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer FOTO: Creative Assembly

V traileru uvidíme císaře Karla Franze, jak shromažďuje armádu spolu se smrtícím císařským dělostřelectvem ve věhlasné bitvě proti zběsilé hordě skřetů. Jedná se o bitvu o průsmyk Black Fire, což je jedna z typických bitev Karla Franze, která se také objevila v krátkém demu na E3, jak o tom informoval server vg247.com

Celý trailer je filmová scéna vytvořená v enginu hry a nutno uznat, že je skutečně nádherná. Odrazy na plátové zbroji, silné výstřely císařských kanonád, valící se zuřivé hordy skřetů či brutální útok trollů – to vše prezentuje překrásný svět, kterým se Warhammer stal.

Datum vydání této hry není známo, ale velmi pravděpodobně vyjde jen na PC. Pokud ale žízníte po dalších informacích, tak vyhlížejte čtvrtek 30. července, kdy vás sám vývojář provede touto bitvou v celém jejím rozsahu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Total War: Warhammer se konečně chlubí pořádnými záběry ze hry. Vypadají skvěle

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  2. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.