Ke speciální edici herního Mad Maxe dostanete film i s poznávací značkou

Mad Max je projekt, který poslední dobou fascinoval jak svět herní, tak filmový. I když filmový Mad Max již ukázal, jak se bude lidem po apokalypse dařit, tak jeho sláva ještě nepohasla. A přesně toho se firma Warner Bros. rozhodla využít.

Mad Max

Mad Max FOTO: Avalanche Studios

Jejich speciální edice s názvem Mad Max Post-Apokalypse Edition totiž neobsahuje sošku, repliku nějaké zbraně či dokonce miniledničku (jako v případě Call of Duty: Black Ops 3 - Juggernog Edition). Do jejího obsahu byl ale vložen nejnovější film Mad Max: Furry Road a to ve formátu Blu-ray, jak uvedl server vg247.com.

Samozřejmě hra s filmem by bylo pro sběratelskou edici velmi málo. Proto ke hře dostanete spolu s filmem také klasický steelbook, sběratelskou krabici a DLC Ripper (které je také možno dostat jako bonus za předobjednávku), ale hlavně poznávací značku šíleného Maxe.

Datum vydání Mad Maxe je stanoveno na 4. září (pokud nedojde k hráči nenáviděným odkladům) a dá se tedy očekávat, že se vývojáři ještě vytasí s pořádnou dávkou nových informací. Hra vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4 a právě pro posledního jmenovaného se připravuje i speciální obsah.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ke speciální edici herního Mad Maxe dostanete film i s poznávací značkou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.