Ke speciální edici herního Mad Maxe dostanete film i s poznávací značkou

Mad Max je projekt, který poslední dobou fascinoval jak svět herní, tak filmový. I když filmový Mad Max již ukázal, jak se bude lidem po apokalypse dařit, tak jeho sláva ještě nepohasla. A přesně toho se firma Warner Bros. rozhodla využít.

Mad Max

Mad Max FOTO: Avalanche Studios

Jejich speciální edice s názvem Mad Max Post-Apokalypse Edition totiž neobsahuje sošku, repliku nějaké zbraně či dokonce miniledničku (jako v případě Call of Duty: Black Ops 3 - Juggernog Edition). Do jejího obsahu byl ale vložen nejnovější film Mad Max: Furry Road a to ve formátu Blu-ray, jak uvedl server vg247.com.

Samozřejmě hra s filmem by bylo pro sběratelskou edici velmi málo. Proto ke hře dostanete spolu s filmem také klasický steelbook, sběratelskou krabici a DLC Ripper (které je také možno dostat jako bonus za předobjednávku), ale hlavně poznávací značku šíleného Maxe.

Datum vydání Mad Maxe je stanoveno na 4. září (pokud nedojde k hráči nenáviděným odkladům) a dá se tedy očekávat, že se vývojáři ještě vytasí s pořádnou dávkou nových informací. Hra vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4 a právě pro posledního jmenovaného se připravuje i speciální obsah.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ke speciální edici herního Mad Maxe dostanete film i s poznávací značkou

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Získejte 2D psychologickou hororovou hru zcela zdarma

23.01.2019 21:08 Pokud nemáte co hrát, máme pro vás tip, jak rozšířit svoji knihovničku o další zajímavý kousek.

Herní nebe za rohem: Ty nejlepší hry, které vyjdou v prvním čtvrtletí 2019

23.01.2019 20:13 Je tu nový rok a společně s ním přichází i nálož v podobě nových her. Pojďme si představit ty,…

Související:

Nejčtenější články

  1. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  2. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

  3. Nekompromisní grafický výkon za nízkou cenu? Ten má nabídnout GTX 1660 Ti

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.