Za týden začíná největší domácí herní akce - LanCraft + SOUTĚŽ o vstupy a věcné ceny

Příští čtvrtek se pro tisíce návštevníků otevřou brány LanCraftu, který ve svém rozsahu bude letos historicky největší českou herní události vůbec a je opravdu znát, že se z něj postupem let stalo mnohem víc, než jen lanpárty. Na co všechno se tedy můžete těšit?

Gamifique soutěž

Gamifique soutěž FOTO: Reprofoto YouTube

LanCraft se kvapem blíží a frekvence oznamování dalších a dalších chystaných atrakcí a vychytávek se zvyšuje. Každým dnem se objevují nové ceny, soutěže a atrakce jak pro diváky, tak pro hráče. Tady je přehled všeho, co byste o LanCraftu měli vědět:

Obecné informace:

 • Místo konání: výstaviště Černá louka,Ostrava
 • Datum konání: 23. - 26. 7. 2015
 • Rychlost neomezeného internetového připojení: 1Gbit

Vstupné:

Diváci

 • Vstupné na 4 dny, placené předem: 400 Kč
 • Vstupné na 4 dny, placené na místě: 500 Kč
 • Vstupné na 1 den, placené na místě: 250 Kč

Hráči

 • Jednotné vstupné: 800 Kč (při platbě na místě 900 Kč)

Každý návštěvník LanCraftu obdrží kromě uvítacího balíčku také Beta key do hry Tom Clancy's The Division.

Hlavní turnaje

Kostru LanCraftu budou tvořit hlavní turnaje, v nichž se bude hrát o 260 000 Kč, což je na poměry našeho progamingu poměrně velká částka. Ta bude rozdělena mezi pět hlavních turnajů:

Counter-Strike: Global Offensive

 • 5v5 turnaj s výhrami v hodnotě 60 000 Kč

Dota 2

 • 5v5 turnaj s výhrami v hodnotě  40 000 Kč

Hearthstone: Heroes of WarCraft

 • 1v1 turnaj s výhrami v hodnotě  40 000 Kč

League of Legends

 • 5v5 turnaj s výhrami v hodnotě  100 000 Kč.

StarCraft II: Heart of the Swarm

 • 1v1 turnaj s výhrami v hodnotě  20 000Kč

Doprovodné turnaje

Pokud v hlavních turnajích nepostoupíte až do finále, nezoufejte, vaše možnost výhry tím zdaleka nekončí. Věcné ceny můžete vyhrát i v doprovodných turnajích, které byly vybrány na základě hlasování účastníků LanCraftu.

Heroes of the Storm

 • 5v5 turnaj o bezdrátové reproduktory JBL Charge 2+, každý v ceně 4 590 Kč.

World of Tanks

 • Turnaj o 100 000 goldů a 2 tanky Type 62

FIFA 15 FIFA 15 (výhry budou upřesněny)

Counter-Strike: 1.6 (výhry budou upřesněny)

Counter-Strike: GO turnaj o herní brýle DEV1S

Stolní fotbal (výhry budou upřesněny)

Další doprovodné turnaje na konzolích, jako např. Just Dance ( informace budou upřesněny)

Cosplay

LanCraft budou zkrášlovat i cosplayerky (a samozřejmě cosplayeři), jako například Hemulka, nebo Tomaxko. Cosplay na LanCraftu dostane hodně prostoru, kromě soutěže na účastníky bude čekat i Cosplay Workshop, který povede TanakhT s Alim. Své štěstí v soutěži budou cosplayeři moci zkusit hned ve třech kategoriích, ve kterých bude celkem rozdáno 100.000 Kč. Jelikož samotná výroba kostýmu je opravdu náročná, peněžní vyhry se dočká nejlepších 8 soutěžících z každé kategorie.

První dva vítězové v rámci výhry získají slot na světové finále Cosplay World Masters, zajištěnou letenku, ubytování a dopravu v rámci finále CWM.

LanCraft návštěvníkům také nabídne opravdu širokou škálu doprovodných atrakcí a aktivit a to jak v halách, tak ve venkovních prostorech areálu. I zde bude možnost vyhrát věcné ceny.

Indoor zábava

VideoHype

Na LanCraftu se bude konat youtuberský festival VideoHype. Během něj proběhne i speciální soutěž o pohár Ultimate Youtuber Challenge. Těšit se můžete na jména jako Nejfake, MadBros, Stejk, Martin Rota, Hoggy, Exploited, Vaďák, Vidrail, nebo Flygun. Více informací o festivalu a soutěžích s ním spojených najdete na VideoHype.

Comics Point

Nejznámější český obchod s komiksovou tématikou kromě možnosti nákupu jejich sortimentu věnuje do turnajů a soutěží pro návštevníky LanCraftu několik desítek komiksů z řady Omnibus.

Stolní fotbal

Jak je tradicí již od dob, kdy se LanCraft konal v Rýmařově, kde se zrodill a rostl až do doby, kdy už mu prostory kulturního centra nestačily, na návštěvníky bude čekat turnaj ve stolním fotbale. Společnost 4P Fun na LanCraft zapůjčí 4 stoly  4P Commercial Table.

RetroHerna, interaktivní muzeum herní historie

Opakem nejnovějších technologií, které budou na LanCraftu k vyzkoušení bude retro herna, kde si budete moci na 10 počítačích a 10 herních konzolích až pro 4 hráče zahrát největší pecky herní historie i málo známé kousky na oldschoolových strojích.

Outdoor zábava

Mobilní Laser Game

Tradicí je kromě stolního fotbalu také laser game. V nočních hodinách bude ve venkovních prostorech LanCraftu připravena aréna pro až čtyřčlenné týmy.

Surf simulátor, "Shoď ho", lidský fotbal a Bumper Ball

Pokud by vám v počítačovém prostředí chybělo letní vyžití, můžete si jej alespoň nasimulovat na surf simulátoru. Případný herní rage si budete moci vybít ve hře známé pod názvem shoď ho, nebo v Bumper Ballu a pokud bude zrovna obsazený klasický stolní fotbal, můžete si zahrát jeho venkovní variaci naživo.

Gamifique soutěž o volné vstupy na LanCraft a věcné ceny s tématikou Assassin´s Creed.

Chcete vyhrát divácké vstupné, tričko, herní karty či exkluzivní psací set Assassin´s Creed? Napište nám do komentářů na Facebook nebo na email redakce@gamifique.cz, jak si plánujete užít letošní LanCraft.

Vybraným výhercům na LanCraftu předáme 5 jednodenních vstupenek, 4 trička Warlords of Draenor, 3 trička Assassin´s Creed Unity, 2 sety herních karet a set psacího brku a inkoustu. Podmínkou účasti v soutěži je registrace na LanCraft. Vítězové budou vyhlášeni v úterý 21.7.

Témata: LanCraft
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Za týden začíná největší domácí herní akce - LanCraft + SOUTĚŽ o vstupy a věcné ceny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.