Zaklínač 3 se dočká zajímavých rozšíření

Producent Konrad Tomaszkiewicz se v rozhovoru pro magazín GameReactor rozpovídal o nových rozšířeních pro Zaklínače 3: Divoký hon. Svojí velikostí pravděpodobně překonají celého Zaklínače 2.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Tomaszkiewicz uvedl, že rozšíření přinesou úplně nové zajímavé příběhy, filmové scény, zbrusu nové postavy a předměty, nové karty do Qwentu a ještě mnohem více. Máme se tedy zřejmě na co těšit.

Pozoruhodná je samotná velikost obou rozšíření. První bude mít okolo deseti hodin, druhé již dokonce dvacet. Dohromady se tedy velikostí mohou srovnávat se Zaklínačem 2.

Prvního rozšíření, nesoucího název Srdce z kamene, se dočkáme již v říjnu letošního roku, druhé DLC O víně a krvi vyjde běhěm roku příštího.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zaklínač 3 se dočká zajímavých rozšíření

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.