Nové rozšíření Company of Heroes 2 přinese velké změny

Studio Relic dnes oznámilo vydání nového multiplayerového rozšíření pro Company of Heroes 2, nesoucího název The British Forces. Na co nového se v souvislosti s expanzí mohou hráči těšit?

Company of Heroes 2

Company of Heroes 2 FOTO: Sega

Podle vydavatelství Sega by mělo The British Forces britskou armádu ve světě real-time strategií ukázat jako hratelnou frakci a těšit se můžeme i na významné změny ve hře. Rozšíření přinese šest nových velitelů, patnáct jednotek a osm zbrusu nových map, které hráče zavedou na historická bojiště druhé světové války.

Hráči budou mít dvě možnosti, co se jejich bojového zaměření týče. To bude odpovídat skutečné vojenské strategii Britů v druhé světové válce. Bude možné zaměřit se na vybudování sílné obranné pozice nebo si naopak zvolit agresivnější přístup a nepřítele porazi s pomocí silných a rychlých útočných jednotek.

Podle Grega Wilsona, výkonného producenta studia Relic Entertainment, byli právě britové důležitým hráčem druhé světové války a je skvělé, že se jejich unikátní taktitu a styl povedlo přinést do hry.

Datadisku se dočkáme 3. září a ti, kteří se rozhodnou pro předobjednávku, budou mít na Steamu desetiprocentní slevu. Pokud ve své Steam knihovničce vlastníte původní Company of Heroes, týká se vás v případě předobjedenávky sleva dokonce dvacetiprocentní. Za plnou cenu vás rozšíření bude stát 13 dolarů, což je něco málo přes 300 korun.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nové rozšíření Company of Heroes 2 přinese velké změny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.