F1 2015 nebude obsahovat režim kariéry

Hra z prostředí formulových závodů aktuálně poprvé vychází na konzole Xbox One a Playstation 4. Vývojáři přišli se zprávou, že do žádného z následujících patchů nebo aktualizací nebude zařazena kariéra, do hry se tedy pravděpodobně vrátí až příští rok.

F1 2015

F1 2015 FOTO: Codemasters

V předchozích F1 hrách od Codemasters měli hráči v módu kariéry možnost vytvořit si vlastního jezdce, projít s ním několika sezónami v nižších třídách a na základě svých výkonů se přidat k libovolné stáji. Tohle teď možné nebude, v rámci F1 2015 budou k dispozici pouze závodníci ze sezóny 2014 a 2015.

Oblíbený režim kariéry plánují Codemasters opět zavést až v F1 2016. Paul Jeal, šét týmu pracujícímu na hře uvedl, že ačkoli mají velké množství nových nápadů, fanouškům je zatím sdělit nemohou. Jednat by se mělo o úplně novou funkci, se kteou se hráči v této sérii ještě nesetkali. Chtějí také mít mít jistotu, že pokud se pro danou věc rozhodnou, udělají ji správně. Dle jeho slov není kariéra momentálně na takové úrovni, jakou by sami chtěli.

Podle Paula Jeala nedosahují dostatečné kvality ani modely postav, rozodně ne natolik, aby se ve hře mohly objevit již letos. Nezbývá nám tedy nic jiného, než si rok počkat. F1 2015 vychází právě dnes, a to na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Témata: F1 2015
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: F1 2015 nebude obsahovat režim kariéry

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.