Dnes se otevírají servery pro Skyforge. Za týden pak startuje open beta

První hráči se již dnes můžou pustit do prozkoumávání světa Skyforge, nového Sci-fi MMORPG. Prozatím funguje pro ty, kteří mají Founder‘s Pack. Ten si můžete zakoupit stále, navíc dostanete bonusy ke hraní. Přesně za týden pak startuje open beta, kde už bude mít přístup kdokoliv.

Skyforge

Skyforge FOTO: my.com

Takže pokud máte zájem si zahrát s předstihem, musíte si koupit Founder’s Pack, kde nejlevnější verze stojí 18 eur. K té také dostanete speciální odznak a jméno na portálu, rezervaci jména, kredit pro úpravu vzhledu postavy, prémiový účet na týden a speciální krabici s užitečnými věci do začátku. Odměny se samozřejmě zvyšují, pokud si zakoupíte lepší verzi founder’s packu, přehled všech odměn naleznete na stránce hry.

Skyforge by do světa MMO her měl přinést dynamický combat systém, velký a neustále se rozšiřující svět a třináct odlišných tříd. Taky se pro jednou jedná o MMORPG zaměřené na budoucnost a science finction.

Open beta přinese nové oblasti pro vyšší úrovně, nové věci pro jednotlivé třídy, nové mise a další věci, které se hlavně zaměřují na pozdní fáze hraní.

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Dnes se otevírají servery pro Skyforge. Za týden pak startuje open beta

Vstupte do diskuze (1)

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.