The Talos Principle se vrací s novým DLC, které přinese jiný pohled na hru

The Talos Principle bylo jedno z překvapení minulého roku, protože mnoho lidí nevěřilo, že by vývojáři šílené série Serious Sam dokázali vytvořit logickou hru s filozofickými prvky. Hra se ale povedla na výbornou a již brzy se do mysteriózního světa vrátíme s příběhovým DLC Road to Gehenna.

The Talos Principle: Road to Gehenna

The Talos Principle: Road to Gehenna FOTO: Croteam

DLC bude obsahovat celkem čtyři epizody, které jsou připravené pro zkušené hráče, měly by totiž obsahovat nejvíce obtížné a propracované puzzly vůbec. Hráči se vrátí do podivného místa v kůži Uriela a úkolem bude osvobodit uvězněné duše z Elohimovy simulace.

Na příběhu pracuje stejná dvojice jako na původní hře, nicméně se dočkáme úplně odlišné strany Elohimova světa, potkáme nové postavy a vlastně úplně novou společnost, která má vlastní historii a odlišnou filozofii.

The Talos Principle si můžete koupit na Steamu a na Android Storu, tento rok by měla vyjít ještě verze pro PlayStation 4. Samotné DLC Road to Gehenna vychází již 23. července.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: The Talos Principle se vrací s novým DLC, které přinese jiný pohled na hru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.