V Hearthstone se v nejbližší době neobjeví žádné nové classy

Jak jsme zhruba před měsícem informovali, ačkoli se počet hrdinů v karetní hře Hearthstone od Blizzardu rozrůstá o další ikonické postavy světa Warcraftu, o žádnou novou classu se zatím nejedná. Nemůžeme ji očekávat ani v nejbližší době.

Tree of Life

Tree of Life FOTO: Blizzard Entertainment

Další velké rozšíření hry je již za dveřmi, vývojáři ho naplánovali na 22. července. Co nového expanze přinese, není zatím známo, již teď je však jisté, že škála tříd se nerozšíří.

Informace pochází přímo od jednoho z designérů hry, Bena Brodeho, který ji uveřejnil na svém Twitteru. Na mnoha hráči očekávaného Death Knighta či Monka tak v tuto chvíli nedojde. Otázkou zůstává, jestli se Blizzard rozhodne toto přání řady hráčů v budoucnu vyplnit. Uvidíme, čeho se dočkáme na nadcházejícím BlizzConu. Tým tvůrců se momentálně zaměří na práci se současnými hrdiny, především na vybalancování jejich schopností.

 

Hearthstone je dlouhodobě úspěšným projektem Blizzardu, což jen potvrzuje vzrůstající počet jeho hráčů. K tomu dopomohlo i nedávné vydání verze pro mobilní telefony.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Hearthstone se v nejbližší době neobjeví žádné nové classy

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.