V nové hře s tématikou The Walking Dead budeme hrát za Ricka Grimese

Nejprve tu byla adventura od Telltale Games, následovaná nepříliš povedenou akční hrou s podtitulem Survival Instinct. Po krátké pauze nás evidentně čeká další nával her s tématikou komiksu The Walking Dead.

The Escapists: The Walking Dead

The Escapists: The Walking Dead FOTO: Team17

Minulý rok se oznámila střílečka Overkill’s the Walking Dead od tvůrců PayDay, na letošní E3 jsme se dočkali odhalení minisérie The Walking Dead: Michonne a dnes se blíže podíváme na The Escapists: The Walking Dead, což je poslední oznámená hra s tématikou komiksu o zombie.

A nejedná se o nic jiného, než spojení Indie hitu The Escapists s fenoménem The Walking Dead. O výrobu se postará Team17, který slibuje, že si z obou světů vezmou jen to nejlepší. Ve hře se ocitneme v roli samotného Ricka Grimese, policisty z malého městečka, který se bude muset vypořádat s hordami zombie.

Z The Escapists si hra hlavně bere 8 bitový pixel art a úkol bude taktéž podobný, akorát se nebude utíkat z vězeňské cely, ale z různých oblastí, které budou reflektovat místa z komiksu a seriálu. Na starost bude připravena celá skupinka přeživších, kde potkáme i známé postavy.

Hra by měla vyjít ještě tento rok, a to na PC a Xbox One.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V nové hře s tématikou The Walking Dead budeme hrát za Ricka Grimese

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.