MČR v počítačových hrách se uskuteční v Brně na festivalu IN-JOY

Společnost PLAYzone dnes oznámila místo konání oficiálního Mistrovství ČR v počítačových hrách. Uskuteční se na festivalu zábavy IN-JOY, který se koná na začátku listopadu. Přesněji od 6. do 8. listopadu.

MČR v počítačových hrách 2014

MČR v počítačových hrách 2014 FOTO: PLAYzone

Bude se jednat i o takové malé jubileum, protože se jedná o pátý ročník po obnovení. Vše se bude odehrávat na brněnském výstavišti BVV. IN-JOY festival je součástí tří veletrhů a společně se sportem a tančením tak tvoří celovýstavištní festival po dobu tří dnů.

Finále se bude odehrávat ve hrách, které známe z předchozích let. Kromě her jako Counter-Strike: Global Offensive, Hearthstone: Heroes of Warcraft, League of Legends nebo Starcraft 2, ve kterých se bude soutěžit o statisícové ceny, se také můžeme těšit na profesionální moderátory, doprovodné soutěže, komentované zápasy s odborníky a hosty a taky na hernu, kde budou pro návštěvníky připravené počítače HAL3000 ve speciální MČR verzi.

„Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli jubilejní 5. ročník obnoveného MČR v počítačových hrách vrátit tam, kde se vždy odehrávalo. Konkrétně tedy do prostor brněnského výstaviště BVV!", vyjádřil se Michal Nagy, projektový manažer PLAYzone. „MČR bude součástí festivalu IN-JOY, díky čemuž získáme větší prostory a nové možnosti, které akci posunou na vyšší level. Díky partnerům pak představíme spoustu zajímavých novinek, které potěší zejména hráče. Už brzy odhalíme všechna překvapení a máte se na co těšit! Jak se říká, stay tuned...", dodal.

Další informace o MČR se dozvíme později. Prozatím můžete sledovat web mcr.playzone.cz a nebo Gamifique, kde se dozvíte vždy to podstatné.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: MČR v počítačových hrách se uskuteční v Brně na festivalu IN-JOY

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.