MČR v počítačových hrách se uskuteční v Brně na festivalu IN-JOY

Společnost PLAYzone dnes oznámila místo konání oficiálního Mistrovství ČR v počítačových hrách. Uskuteční se na festivalu zábavy IN-JOY, který se koná na začátku listopadu. Přesněji od 6. do 8. listopadu.

MČR v počítačových hrách 2014

MČR v počítačových hrách 2014 FOTO: PLAYzone

Bude se jednat i o takové malé jubileum, protože se jedná o pátý ročník po obnovení. Vše se bude odehrávat na brněnském výstavišti BVV. IN-JOY festival je součástí tří veletrhů a společně se sportem a tančením tak tvoří celovýstavištní festival po dobu tří dnů.

Finále se bude odehrávat ve hrách, které známe z předchozích let. Kromě her jako Counter-Strike: Global Offensive, Hearthstone: Heroes of Warcraft, League of Legends nebo Starcraft 2, ve kterých se bude soutěžit o statisícové ceny, se také můžeme těšit na profesionální moderátory, doprovodné soutěže, komentované zápasy s odborníky a hosty a taky na hernu, kde budou pro návštěvníky připravené počítače HAL3000 ve speciální MČR verzi.

„Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli jubilejní 5. ročník obnoveného MČR v počítačových hrách vrátit tam, kde se vždy odehrávalo. Konkrétně tedy do prostor brněnského výstaviště BVV!", vyjádřil se Michal Nagy, projektový manažer PLAYzone. „MČR bude součástí festivalu IN-JOY, díky čemuž získáme větší prostory a nové možnosti, které akci posunou na vyšší level. Díky partnerům pak představíme spoustu zajímavých novinek, které potěší zejména hráče. Už brzy odhalíme všechna překvapení a máte se na co těšit! Jak se říká, stay tuned...", dodal.

Další informace o MČR se dozvíme později. Prozatím můžete sledovat web mcr.playzone.cz a nebo Gamifique, kde se dozvíte vždy to podstatné.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: MČR v počítačových hrách se uskuteční v Brně na festivalu IN-JOY

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.