KYN bude výzvou pro milovníky starých RPG her

O akčním RPG KYN jsme již psali minulý měsíc. Jelikož se blíží datum vydání, zaslouží si hra ještě minimálně jeden článek. Dnes se zaměříme na to, čím se hra liší od své konkurence jakou je například Titan Quest, Torchlight nebo samozřejmě série Diablo.

KYN

KYN FOTO: Versus Evil

Hned na začátek by bylo vhodné říct, že KYN je těžká hra, dokonce na nejlehčí obtížnost budete umírat, pokud nebudete mít správnou strategii. Tady nehrozí, že byste natáhli velkou skupinu nepřátel a rychle a lehce je zabili pomocí pár kouzel. Jedinou pomocí bude zpomalení času, díky čemuž si budete moct lépe promyslet strategii, jak se teda vrhnete na ty kostlivce.

Hra je založena na skupince až šesti bojovníků, kteří se k vám po čas hry přidají. Na začátku budou k dispozici pouze dva vikingové Alrik a Bram, kteří strávili několik měsíců v temné jeskyni, aby se tak stali velkými bojovníky s magickými schopnostmi, jak napsal server hardcoregamer.com.

Ovládání bude klasické, podobné tomu, co známe z ostatních akčních her. Stejně tomu bude i u předmětů, které vypadnou z nepřátel, ty si budete moct vzít na sebe, až si dostatečně vylepšíte jednotlivé statistiky, takže žádné omezení pouze vaší úrovní.

Jak se to celé povedlo, se dozvíme již 28. července, kdy hra vychází za cenu 20 eur. Prozatím bude dostupná na Windows, MAC a Linux. Verze pro konzole by měla vyjít ještě během toho roku.

Témata: KYN
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: KYN bude výzvou pro milovníky starých RPG her

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.