Act of Aggression zamířil na Steam. Tady je cena a datum vydání

Po úspěšném Grey Goo a méně populárním Etherium čekají fanoušci klasických RTS na další slibný kousek. Pokud i vy pokukujete po Act of Aggression, nyní máte možnost předobjednávky.

Act of Aggression

Act of Aggression FOTO: Eugen Systems

Act of Aggression konečně dorazil na Steam a my se tak můžeme přesvědčit o ceně i datu vydání. Ne že by tyto informace doposud nebyly dostupné, na některých platformách ale přece jen vypadají o něco věrohodněji, než na webech internetových obchodů, o jejichž legitimnosti by se dalo pochybovat.

Hra vyjde 2. září a v našich končinách bude dostupná za 44,99€. V rámci předobjednávky máte možnost si ji koupit s 15% slevou za 38,24€ a navíc obdržíte přednostní přístup do bety několik týdnů před vydáním hry, otázkou pak ale zůstává, jestli s dřívějším nákupem nepočkat právě na první dojmy z bety. 

Rozumně vypadají i nároky. Act of Aggression stačí na minimální požadavky dvoujádrový procesor, 2GB RAM, a alespoň trochu obstojná grafická karta GeForce GTX 460 nebo AMD Radeon HD 5870 a vyšší. Na to, jak velké plány s grafikou vývojáři měli, je to vcelku milé překapení pro majitele starších strojů.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Act of Aggression zamířil na Steam. Tady je cena a datum vydání

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.