Brzy začně technická alfa pro Borderlands Online

Online mutace velmi oblíbené střílečky od 2K míří do Číny! Vraťte se do vašeho oblíbeného a nekompromisního světa Borderlands.

Borderlands Online

Borderlands Online FOTO: 2K Games

Hra byla oznámena již v prosinci minulého roku. Nyní vývojáři z Shanda Games uvolnili několik nových informací ohledně online mutace velmi populární střílečky. Zatím výhradně pro Čínu proběhne mezi 23. - 27. 1. technická alfa, jak upozornil mmoculture. Příběh zůstane v podstatě stejný, hráči budou vtaženi bohatými do pletky na planetě Pandora.

img-responsive

Borderlands Online | foto: 2K Games

Na začátku si budete moci vybrat z několika povolání - Soldier, Hunter, Siren nebo Berserker. Bohužel každá třída bude mít vázané také pohlaví, což je v dnešní době celkem škoda. Avšak každý bude mít své vlastní dovednosti.

1. Soldier bude moct vyvolat malou věž, která může jak útočit na nepřátele, tak krýt vás.

2. Hunter vlastní létající dron, který označí a tím i oslabí nepřátelé, takže mu udělíte vyšší poškození.

3. Siren zase vyvolá malého, ale ohnivého ptáka, který zpomalí a zároveň zapálí cíl.

4. Berserker bude mít zase pokřik, který navýší jeho regeneraci životů a rapidně zvedne rychlost útoku.

img-responsive

Borderlands Online | foto: 2K Games

Co by to bylo za Borderlands beze zbraní? Více než dva tisíce jich je rozdělených do pěti kategorií, a to na Assault Rifle, Sniper Rifle, Shotgun, Submachine Gun a Pistol. Ke vší smůle budou zbraně vymezeny pro jednotlivá povolání. Například Soldier bude mít Assault Rifle, u Huntera si zahrajete se Sniper Rifle, Siren s Submachine Gun a Berserker s brokovnicí. Pistol bude jako jediná společná zbraň pro všechny.

img-responsive

Borderlands Online | foto: 2K Games

Další neduh je, že Borderlands Online nebude mít otevřený svět. Místo toho zde budou města, prozatím jsou tři. Z nich pak budete chodit do instancí. Momentálně je ke každému městu přiděleno šest instancí, což dělá celkem osmnáct míst. I přes mnohé změny můžete očekávat intenzivní střelbu a spoustu kořisti z nepřátel, monster a unikátních bossů, speciálně pro Borderlands Online.

V technické alfě bude dostupné také PvP, neboli hráč proti hráči. Připraveny budou dva módy, první z nich je Last Man Standing (buďte poslední přeživší) nebo Tým proti Týmu. Můžeme se těšit také na sbírání materiálu ke kraftění, jež nám dají jiné bonusy ke zbraním, úkolový systém a guildy.

img-responsive

Borderlands Online | foto: 2K Games

Borderlands by měl vyjít tento rok a jsme hrozně zvědaví, zda se objeví také pro západní trh a ne jen pro Čínu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Brzy začně technická alfa pro Borderlands Online

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.