Skyforge nezahálí a představuje nový obsah Eskanian Peninsula

Před pár dny jsme vám nadělili přesně 500 klíčů, pomocí kterých jste se mohli zúčastnit třetí fáze beta testování nového MMO od trojky Obsidian Entertainment, Allods Team a my.com. Ta vám nyní do Skyforge přináší novou herní oblast nesoucí název Eskanian Peninsula. A jako všechna správná MMO, i tahle má svůj příběh.

Eskanian Peninsula

Eskanian Peninsula FOTO: my.com

Historici říkají, že vše se stalo v době, ve které všemohoucí Aeli stál stále nohama pevně na Aelionu. V antických jeskyních, nalézajících se podél pobřeží Eskanianského poloostrova, se skrývají hordy démonů neznámého původu, jenž prošly portály na Aelion. Poloostrov byl okamžitě zaplaven armádou těchto lítých bestií, poháněných pouze jejich touhou po zkáze a krveprolití.

Mocný Aeli smetl vlny útočníků a uzavřel portály, z kterých proudily. Poté započal výstavbu chrámového komplexu, jenž by uchránil Aelion před dalšími démonickými invazemi a zabránil znovuotevření portálů. Nicméně Aeli věděl, že dveře mezi dvěma světy nezůstanou uzavřeny navždy. 

Po celá staletí chrám plnil svou funkci, poháněn neochvějnou vírou Aeliho věrných stoupenců. Léta plynula a po Aeliho náhlém zmizení začali obyvatelé Aelionu zapomínat, za jakým účelem byl chrám vlastně postaven. Potomci správců chrámu a jeho okolí se postupně rozpomínali na protichůdné verze legendy a s každým dalším desetiletím méně a méně věřili v důležitost jejich povinností, což oslabilo kouzlo udržující portály zapečetěné. Pečeť byla také oslabena před pěti sty lety, kdy invaze Phytontide napadla většinou zapomenutá zařízení. Zatímco invaze  samotná byla nakonec neúspěšná, při útoků se vetřelcům podařilo poškodit pečeť udžující Aelion v bezpečí a tak jej odsoudili k nevyhnutelné katastrofě.

Pak v tom, co se dá popsat jen jako zázračný zvrat událostí, se obyvatelé Aelionu začali do chrámu vracet. Nevědomi si jeho původního účelu sem přicházeli uctít dědictví boha Aeliho a vzdát mu poctu. Tito poutníci pak založili osadu podél břehu oceánu Diomane a zde postupně oživovali dávné rituály a motlitby svých předků. Jejich zvyky byly zaznamenány výzkumníky, kteří organizovali archeologické expedice do ruin chrámu a následně odkryli dlouho zapomenutá tajemství. V průběhu času se malebné pobřeží a starobylé ruiny ukázaly být ideální dovolenkovou destinací a turisté i místní obyvatelé zde přebývali v blažené nevědomosti o blížící se hrozbě.

Jednoho dne se nevyhnutelné stalo skutečností a ochranná bariéra, držící démony na uzdě, nakonec povolila a vlna monster opět zaplavila Aelion skrze starověký chrám. Místním obyvatelům nezbylo nic jiného, než se s prosbami o pomoc obrátit na nesmrtelné, kteří jako jediní mohou na Aelionu znovu nastolit mír.

Ke sledu nešťastných událostí se přidalo i probuzení plantáží Phytonidu ze stáze, čímž byly tyto masožravé rostliny vyprovokovány k napadání obyvatel prchajících před démonickými hordami. Ti, kterým se podařilo přežít, nalezli útočiště v labyrintu starých štol a hal, zatímco čekají na svou záchranu. Bude na Aelionských nesmrtelných odstranit záplavu démonů a Phytonidů z Eskenianského poloostrova a zachránit skrývající se obyvatele, protože bez jejich pomoci se tento krásný region postupně promění v temnou pustinu.

 

Témata: Skyforge
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Skyforge nezahálí a představuje nový obsah Eskanian Peninsula

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.