Vraťte se do starých časů s The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

E3 2015

Ve várce informací z konferencí E3 jsme nezapomněli ani na hry pro konzole Nintendo a podívali jsme se na zoubek pokračování legendární Zeldy. To se tentokrát nese v týmovém duchu.

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes FOTO: Nintendo

Nintendo na své konferenci oznámilo vydání The Legend of Zelda: Tri Force Heroes pro 3DS. Pokračování slavné série se tentokrát zaměřilo na týmovou spolupráci, která povýšila z pouhé možnosti volby na hlavní záměr hry. Spolupráce tedy nebude chaotická, či zaměřená na rivalitu, jako tomu bylo u Four Swords spin-off série. Naopak, celá hra je postavena na spolupráci hráčů, která je klíčovým elementem k řešení nejednoho úkolu.

Producent Eiji Aonuma a vedoucí projektu Hiromasa Shikata, stojící ve stejných pozicích také za Zelda: A Link Between Worlds,  v krátké prezentaci přiblížili podobu co-op hraní v jejich chystané novince. Jak říká Shikata, "Chtěli jsme, aby si hráči společně užili klíčové prvky hry, jako řešení hlavolamů a procházení dungeony." Jak je vidět z traileru, Tri Force Heroes představuje tzv.totemovou taktiku. V té Linkovi na záda vyskočí dva jeho spoluhráči a naskládaji se do totemu, ze kterého vrchní hráč může aktivovat vysoko umístěné spínače i útočit na vysoko umístěné cíle či nepřátele. 

Shikata dále uvedl, že Zelda: Triforce Heroes bude také obsahovat módní element. Hráči budou moci sbírat předměty, pomocí kterých pak vytvoří outfity s novými bonusy a abilitami. Z vybraného převleku se pak budou odvíjet i vaše schopnosti. Obléct si budete moci jednu z možností Spin Attack Attire, Lucky Loungewear, Big Bomb Outfit, nebo klasický Zelda Dress. 

Pokud neseženete spoluhráče, což bude díky podpoře online multiplayeru opravdu hračka, nezoufejte. V single-player módu se k Linkovi připojí dvě postavy, mezi kterými budete moci při řešení situací přepínat.

Přesné datum vydání The Legend of Zelda: Tri Force Heroes neznáme, bude to ale někdy na podzim tohoto roku. Pokud jste nedočkaví, můžete si hru již teď předobjednat na Amazonu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vraťte se do starých časů s The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Lék na smrt? V akčním RPG Thymesia se jej pokusíme najít

15.02.2019 17:46 Tvůrci z exotického Tchaj-wanu pracují na novém zajímavém akčním RPG, které bude krom příběhu…

Zpátky mezi živými. Nintendo hlásí oživení klasiky s názvem The Legend of…

14.02.2019 20:31 Oznámení, které prostě musí potěšit!

Související:

Nejčtenější články

  1. Apex Legends je k nezastavení! Hru si stáhlo už více než 25 milionů uživatelů

  2. Co si zahrát o víkendu zdarma? Vyzkoušet si můžete Armu 3 či Rainbow Six: Siege

  3. Ubisoft nabízí hru zdarma k předobjednávce The Division 2. Můžete si vybrat ze třech titulů

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.