Vraťte se do starých časů s The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

E3 2015

Ve várce informací z konferencí E3 jsme nezapomněli ani na hry pro konzole Nintendo a podívali jsme se na zoubek pokračování legendární Zeldy. To se tentokrát nese v týmovém duchu.

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

The Legend of Zelda: Tri Force Heroes FOTO: Nintendo

Nintendo na své konferenci oznámilo vydání The Legend of Zelda: Tri Force Heroes pro 3DS. Pokračování slavné série se tentokrát zaměřilo na týmovou spolupráci, která povýšila z pouhé možnosti volby na hlavní záměr hry. Spolupráce tedy nebude chaotická, či zaměřená na rivalitu, jako tomu bylo u Four Swords spin-off série. Naopak, celá hra je postavena na spolupráci hráčů, která je klíčovým elementem k řešení nejednoho úkolu.

Producent Eiji Aonuma a vedoucí projektu Hiromasa Shikata, stojící ve stejných pozicích také za Zelda: A Link Between Worlds,  v krátké prezentaci přiblížili podobu co-op hraní v jejich chystané novince. Jak říká Shikata, "Chtěli jsme, aby si hráči společně užili klíčové prvky hry, jako řešení hlavolamů a procházení dungeony." Jak je vidět z traileru, Tri Force Heroes představuje tzv.totemovou taktiku. V té Linkovi na záda vyskočí dva jeho spoluhráči a naskládaji se do totemu, ze kterého vrchní hráč může aktivovat vysoko umístěné spínače i útočit na vysoko umístěné cíle či nepřátele. 

Shikata dále uvedl, že Zelda: Triforce Heroes bude také obsahovat módní element. Hráči budou moci sbírat předměty, pomocí kterých pak vytvoří outfity s novými bonusy a abilitami. Z vybraného převleku se pak budou odvíjet i vaše schopnosti. Obléct si budete moci jednu z možností Spin Attack Attire, Lucky Loungewear, Big Bomb Outfit, nebo klasický Zelda Dress. 

Pokud neseženete spoluhráče, což bude díky podpoře online multiplayeru opravdu hračka, nezoufejte. V single-player módu se k Linkovi připojí dvě postavy, mezi kterými budete moci při řešení situací přepínat.

Přesné datum vydání The Legend of Zelda: Tri Force Heroes neznáme, bude to ale někdy na podzim tohoto roku. Pokud jste nedočkaví, můžete si hru již teď předobjednat na Amazonu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Vraťte se do starých časů s The Legend of Zelda: Tri Force Heroes

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.