V Číně se hraje turnaj o Hearthstone ze zlata v hodnotě $24,000

Progaming v Číně může trochu připomínat divoký západ. Hlavní cenou v turnaji Gold League je valoun ryzího zlata v podobě kamene Hearthstone za magických $24,000!

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Celkem se turnaje zúčastní osm hráčů, jenž se poperou o prizepool hodnotě $160,000. Nejen cena za první místo je poněkud kontroverzní. Hráč na druhém místě se může těšit na trofej v podobě klíče. Za pozornost stojí i odměna pro vítěze Starcraft 2 turnaje, který probíhá současně s Hearthstone.

Další zajímavostí turnaje je, že mezi osmici soutěžících se probojovala i jedna žena. Konkrétně se jedná o Tang Haiyun. Tato hráčka je v Číně velmi populární díky svému kanálu, na kterém streamuje a také se velmi aktivně věnuje vytváření cosplayů. Jak takový čínský turnaj vypadá se můžete podívat v krátkém videu přímo ze začátku hry v podání Tang:
 
 
A aby toho nebylo málo, tak tato osmice hráčů, která se probojovala až do čtvrtfinále, má zajištěné pozvání do turnaje Evropa vs Čína, kde vítěz může získat Ferrari. Být profesionálním hráčem v Asii se opravdu vyplácí!
 
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Číně se hraje turnaj o Hearthstone ze zlata v hodnotě $24,000

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.