V Číně se hraje turnaj o Hearthstone ze zlata v hodnotě $24,000

Progaming v Číně může trochu připomínat divoký západ. Hlavní cenou v turnaji Gold League je valoun ryzího zlata v podobě kamene Hearthstone za magických $24,000!

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft FOTO: Blizzard Entertainment

Celkem se turnaje zúčastní osm hráčů, jenž se poperou o prizepool hodnotě $160,000. Nejen cena za první místo je poněkud kontroverzní. Hráč na druhém místě se může těšit na trofej v podobě klíče. Za pozornost stojí i odměna pro vítěze Starcraft 2 turnaje, který probíhá současně s Hearthstone.

Další zajímavostí turnaje je, že mezi osmici soutěžících se probojovala i jedna žena. Konkrétně se jedná o Tang Haiyun. Tato hráčka je v Číně velmi populární díky svému kanálu, na kterém streamuje a také se velmi aktivně věnuje vytváření cosplayů. Jak takový čínský turnaj vypadá se můžete podívat v krátkém videu přímo ze začátku hry v podání Tang:
 
 
A aby toho nebylo málo, tak tato osmice hráčů, která se probojovala až do čtvrtfinále, má zajištěné pozvání do turnaje Evropa vs Čína, kde vítěz může získat Ferrari. Být profesionálním hráčem v Asii se opravdu vyplácí!
 
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: V Číně se hraje turnaj o Hearthstone ze zlata v hodnotě $24,000

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.