Tony Hawk’s Pro Skater se vrací v pátém pokračování i s novým trailerem

E3 2015

Zdá se to nemožné, ale již uběhlo třináct let od posledního dílu klasického Tonyho Hawka s číslovkou čtyři. Po několika více či méně úspěšných odbočkách se vracíme ke kořenům a pátý díl by měl přinést jen to nejlepší.

Tony Hawk's Pro Skater 5

Tony Hawk's Pro Skater 5 FOTO: Robomodo

Mělo by se jednat o klasický styl Pro Skater her, ale s novým designem, připraveným pro rok 2015. Takže ve hře nalezneme jednoduché a intuitivní ovládání, mnoho úkolů na každé mapě a samozřejmě velké kombo triky, které budeme moct spojovat klasicky přes manual.

Mezi profesionálními jezdci ve hře nebude chybět Nyjak Huston Chris Cole, Riley Hawk, Aaron Homoki, Lizzie Armanto, Leticia Bufoni, David Gonzales, Andrew Reynolds, Ishod Wair a nečekaně taky samotný Tony Hawk. Škoda, že se ve hře nevyskytují legendy skateboardingu jako například Rodney Mullen, Steve Caballero nebo Chad Muska. Ale třeba se dočkáme v nějakém budoucím DLC nebo si je vytvoříme v editoru postav.

Jednou z klíčových vlastností série byl vždy i perfektně seskládaný soundtrack, kterého bychom se měli dočkat i zde. Prý je „kulervoucí,“ jak řekl prezident studia Robomodo v PlayStation blogu. Na více informací si ale musíme ještě chvíli počkat.

Multiplayer byl v minulých hrách hodně zábavný, v novém díle se ale dočkáme mnohem více. Celkem se budeme moct prohánět po mapách současně až s dvaceti hráči. Fantazii a smysl pro stavění si budeme moct užít při tvoření vlastních parků, kterými se následně můžeme pochlubit s komunitou. Jedinou kaňkou je, že online funkce dostanou pouze PS4 a Xbox One verze hry. PS3 a Xbox 360 verze budou mít pouze singleplayer. Samotná hra pak bude k dostání na konzolích současné generace 29. září, verze pro minulou generaci by měla vyjít ke konci roku 2015.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Tony Hawk’s Pro Skater se vrací v pátém pokračování i s novým trailerem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.